Nowe zdjęcie Chevroleta Malibu

Nowe zdjęcie Chevroleta Malibu08.04.2011
Nieco ponad tydzień temu donosiliśmy o przygotowaniach do premiery nowego modelu Chevroleta: Malibu. Wtedy dysponowaliśmy jedynie zdjęciem ukazującym fragment tylnej części nadwozia nowego Chevroleta, który mają napędzać ...

...4-cylindrowe silniki benzynowe lub diesle współpracujące z przekładnią 6-biegową. Można je zobaczyć tutaj.

Nowe zdjęcie Chevroleta Malibu 1 Dziś firma opublikowała kolejną fotografię przedstawiającą wnętrze kabiny Malibu. Możemy na niej zobaczyć w zasadzie całą konsolę środkową z wyświetlaczem LCD i przełącznikami oraz zarys deski rozdzielczej i kierownicy. Można jednak powiedzieć, że w przypadku Malibu nadal więcej pozostaje tajemnicą, niż zostało ujawnione.

Przypomnijmy, że Chevrolet Malibu ma zadebiutować w tym miesiącu podczas salonu motoryzacyjnego w chińskim Szanghaju, a później – również w kwietniu odbędzie się jego amerykańska premiera podczas New York International Auto Show.

Podobno Malibu powstało z myślą o konsumentach z rynku Unii Europejskiej i to na krajach z tego regionu skupiać się będą działania marketingowe marki. Jednak Malibu ma wejść do sprzedaży w sumie na pięciu kontynentach.

Źródło: Chevrolet, opracowanie: BM