GM wspiera amerykańskich żołnierzy

GM wspiera amerykańskich żołnierzy09.05.2011
Wygląda na to, że po zabiciu "terrorysty nr 1 na świecie", Osamy Bin Ladena zarząd amerykańskiego, bądź co bądź, koncernu General Motors poczuł prawdziwy przypływ patriotyzmu. Producent ogłosił bowiem, że modele produkowane przez GM ...

..., a nabywane przez rodziny amerykańskich wojskowych zostaną oznaczone specjalnym „medalem”, a po sprzedaży każdego takiego samochodu GM przekaże 100 dolarów na organizację dobroczynną wspierającą żołnierzy i weteranów o nazwie Cell Phones for Soldiers.

GM wspiera amerykańskich żołnierzy 1 Dostarcza ona telefony komórkowe z przedpłaconym abonamentem żołnierzom stacjonującym poza granicami USA, by mogli za darmo rozmawiać z rodziną. Członkowie armii amerykańskiej i ich rodziny będą mogli także liczyć na specjalne rabaty przy zakupie wybranych modeli Chevroletów, Buicków i GMC.

Oprócz tego Chevrolet wypuści na rynek specjalną edycję Camaro SS o nazwie „Honor and Valor”(słowa te po angielsku oznaczają „honor i męstwo”).

Limitowana seria zostanie ograniczona do 99 egzemplarzy, będzie sprzedawana wyłącznie nabywcom, którzy aktualnie służą w armii USA lub straży przybrzeżnej i zadebiutuje 28 maja tego roku. W zasadzie jest to seryjny Camaro SS z kilkoma specjalnymi dodatkami, takimi jak: „body kit”, białe, wyścigowe pasy na nadwoziu, czarna, skórzana tapicerka we wnętrzu i specjalne plakietki. Camaro Honor and Valor będą dostępne jedynie w kolorach: czerwonym, białym i czarnym.

Źródło: GM, opracowanie: BM