Chevrolet Camaro Bumblebee powraca w nowej wersji

Chevrolet Camaro Bumblebee powraca w nowej wersji27.06.2011
Chevrolet przygotował nową edycję modelu Camaro Coupe Bumblebee dla klientów ze USA, Kanady, Chin, Japonii, Europy, Południowej Ameryki i Bliskiego wschodu. Wszystko to z okazji premiery trzeciej części filmowej sagi o Transformersach, ...

Chevrolet Camaro Bumblebee powraca w nowej wersji 1...noszącej tytuł „Transformers: Dark of the Moon”, która w polskich kinach pojawi się 1 lipca, a w Stanach Zjednoczonych już jutro. Nowym Autobotem w tym filmie będzie wprawdzie Ferrari 458 Italia, ale wystąpi także znany już autobot Bumblebee, którego w pierwszej części Transformersów w 2007 roku i drugiej z 2009 roku „grała” piąta generacja Camaro.

Teraz edycja specjalna będzie bazować na Camaro ZL1 2012 z silnikiem o mocy 550 KM. W USA będzie oferowana jako pakiet do coupe Camaro 2LT i 2SS, a wyróżniać ją będzie oczywiście przede wszystkim żółto-czarne nadwozie. Camaro „Pszczółka” będzie także dysponować 20-calowymi, czarnymi felgami i wyczynowymi oponami letnimi. Ozdobiono je także specjalnym logo.

Chevrolet Camaro Bumblebee powraca w nowej wersji 2 Wewnątrz Transformers Camaro deskę rozdzielczą, konsolę środkową, podłokietniki i fotele wykończono tapicerką z czarnej skóry zeszytej żółtymi nićmi. Na zagłówkach wyhaftowano logo autobota.

Amerykańscy klienci mogą zamawiać żółto-czarne Camaro już od lipca, a w Europie edycja ta pojawi się wraz z wprowadzeniem na rynek nowej wersji Camaro, czyli we wrześniu tego roku.

Źródło: Chevrolet, opracowanie: BM