Chrysler 300 w pełnej krasie

Chrysler 300 w pełnej krasie22.12.2010
Chrysler przez kilka ostatnich miesięcy umiejętnie budował atmosferę oczekiwania na model 300. Nadszedł czas na ostateczne otwarcie. Sylwetka Chryslera 300 jest nam znana już od jakiegoś czasu. Teraz mamy możliwość dokładnie przyjrzeć się ...

...karoserii i wyłapać wszystkie detale. Samochód zachował klasyczną sylwetkę groźnej limuzyny.

Chrysler 300 w pełnej krasie 1 Nie można jednak odmówić mu elegancji, którą podkreślają liczne chromowane elementy. Światła LED do jazdy dziennej zostały ułożone w charakterystyczny wzór, który w przyszłości może stać się znakiem rozpoznawczym Chryslera 300.

Oglądając zdjęcia wnętrza, łatwo uwierzyć w zapewnienia Chryslera, iż materiały uległy znacznej poprawie. Niebieskie podświetlenie buduje specyficzny klimat, a wysokiej jakości detale dodają smaku. Fotele mają opcję chłodzenia i podgrzewania, a dwuelementowe okno dachowe powiększa optycznie wnętrze pojazdu. Na konsoli centralnej znalazło się miejsce na 8,4-calowy wyświetlacz systemu Uconnect Touch.

Gamę silników otwiera jednostka 3,6 l V6 o mocy 292 KM. Motor HEMI o pojemności 5,7 l zaoferuje 370 KM i jest dedykowany klientom, którzy poszukują sportowych doznań. Obydwa silniki zostały połączone z 5-biegowym automatem, a ich moc trafia na koła tylne. Napęd na obie osie będzie opcją.

Źródło: foto: Chrysler, informacja: Moto Target