Voyager - limitowana seria Blackline

Voyager - limitowana seria Blackline22.12.2000
Od listopada na rynku niemieckim dostępna jest limitowana seria Chryslera Voyagera zwana Blackline. Pragnący nabyć taki pojazd nie mają zbyt wiele czasu, gdyż wyprodukowanych będzie w sumie tylko 300 modeli ...

Voyager - limitowana seria Blackline 1 Od listopada na rynku niemieckim dostępna jest limitowana seria Chryslera Voyagera zwana Blackline. Pragnący nabyć taki pojazd nie mają zbyt wiele czasu, gdyż wyprodukowanych będzie w sumie tylko 300 modeli.

Voyager dostępny jest oczywiście tylko w kolorze czarnym, od którego doskonale odbijają liczne chromowane wykończenia. Całość w połączeniu z 16-calowymi kołami z lekkich stopów sprawia bardzo eleganckie wrażenie. Dostępne są dwie wersje silnikowe: 115-konna 2,5 TD i 158-konna, sześciocylindrowa, benzynowa o pojemności 3300 cm³.

Voyager - limitowana seria Blackline 2 Odmianę Blackline poza jej stylistyką cechuje bardzo bogate wyposażenie. Obejmuje ono takie elementy, jak: klimatyzacja z osobną regulacją temperatury dla kierowcy i pasażera , światła przeciwmgielne, okładzina drewniana na desce rozdzielczej, konsola dachowa ze wskaźnikiem temperatury zewnętrznej i kompasem, skrytka na okulary i pilot do zdalnego otwierania bramy garażowej.

Wersja LE 3,3 dysponuje dodatkowo komputerem pokładowym. Na życzenie Voyager może zostać wyposażony w podgrzewane i obite częściowo skórą fotele. Klient może również bez dodatkowej dopłaty zamienić tylną, trzyosobową kanapę na dwa osobne, komfortowe fotele.