Odsłona nowego Fiata Bravo

Odsłona nowego Fiata Bravo01.02.2007
29 stycznia 2007 roku w Rzymie, został zaprezentowany międzynarodowej prasie nowy Fiat Bravo, którego początek sprzedaży przewidziany jest na najbliższe tygodnie po jego prezentacji i obejmie całą Europę ...

29 stycznia 2007 roku w Rzymie, został zaprezentowany międzynarodowej prasie nowy Fiat Bravo, którego początek sprzedaży przewidziany jest na najbliższe tygodnie po jego prezentacji i obejmie całą Europę.

Odsłona nowego Fiata Bravo 1 Wyprodukowany w zakładzie produkcyjnym w Piedimonte S. Germano (Frosinone) samochód ten ma szansę zostać punktem odniesienia w najważniejszym segmencie europejskiego rynku motoryzacyjnego. Aby osiągnąć ten cel Fiat Bravo został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby stanowić najlepszą syntezę piękna i technologii.

Zrealizowany w Centro Stile Fiat model ten wyróżnia się sylwetką o charakterystycznym włoskim wzornictwie i stanowi kolejny krok naprzód w kreowaniu nowej stylistyki Marki. Pięciodrzwiowy Fiat Bravo w umiejętny sposób łączy zgrabną kompaktową sylwetkę z nadzwyczajnie przestronnym wnętrzem: jego długość to 434 cm, szerokość 179 cm, wysokość 149 cm a rozstaw osi 2 metry i 60 cm, nie wspominając o dużej pojemnosći bagażnika (400 litrów)- jednym z największych bagażników w tym segmencie.

Odsłona nowego Fiata Bravo 2 Fiat Bravo jest samochodem bardzo solidnym i godnym zaufania, dzięki bogatemu wyposażeniu - z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, i dzięki wysokim standardom w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności jazdy.

Fiat Bravo to samochód łatwy i przyjemny do prowadzenia w każdych warunkach, a to również dzięki szerokiej gamie silników - obok znanych już turbodiesli Multijet (1.9 o mocy 120 lub 150 KM) oraz mocnego silnika 1.4 o mocy 90 KM - debiutuje nowa rodzina silników benzynowych turbodoładowanych T-JET (1.4 Turbo o mocy 120 KM i 150 KM), które charakteryzują się jednocześnie małym zużyciem paliwa i wyjątkowymi osiągami.

Źródło: Fiat