Fiat 500 z numerem 10 dla kapitana Juventusu

Fiat 500 z numerem 10 dla kapitana Juventusu16.10.2007
Lorenzo Sistino, Dyrektor Zarządzający Fiat Automobiles, przekazał Alessandro Del Piero Fiata 500, egzemplarz z numerem 10, tak jak numer na koszulce kapitana Juventusu. Ceremonia odbyła się w Mirafiori Motor Village - ...

...futurystycznym, wielofunkcyjnym centrum Fiat Group Automobiles urządzonym w historycznych wnętrzach fabryki Mirafiori w Turynie - tam na Mistrza czekał już jego Fiat 500 z białą pastelową karoserią i szaro-brązowym wnętrzem.

Fiat 500 z numerem 10 dla kapitana Juventusu 1 Auto posiada wyposażenie typu Sport oraz efektowny silnik 1.4 16v o mocy 100 KM. Ponadto w wyposażeniu znajduje się automatyczna klimatyzacja, światła przeciwmgielne, tylna kanapa dzielona, listwy boczne i lakierowane na czerwono zaciski na tarczach hamulcowych.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia, jakie krytycy zgotowali pięćsetce oraz umocnieni sukcesem handlowym odnotowanym we Włoszech i Francji - dwóch pierwszych rynkach gdzie auto zostało wprowadzone do sprzedaży" - wyjaśnia Lorenzo Sistino, Dyrektor Zarządzający Fiat Automobiles SPA - "W najbliższych tygodniach przyjdzie kolej na Niemcy, Belgię, Szwajcarię, Austrię i kolejne kraje europejskie".

Źródło: Fiat