Pięćsetka świętuje pierwsze urodziny na Helu

Pięćsetka świętuje pierwsze urodziny na Helu04.07.2008
Wielka impreza w sobotę 5 lipca! Nowy Fiat 500 obchodzi swoje pierwsze urodziny i z tej okazji urządza specjalny Piknik. Jeśli już jesteś właścicielem Pięćsetki lub wkrótce planujesz nim być, dołącz do grona bawiących się na ...

...Fiat Playa w Chałupach 3, w Surfbay Club od strony morza.

To tam przy dźwiękach muzyki spotkają się wszyscy fani włoskiego auta, a wśród nich znane z ekranów osoby takie jak Magda Schejbal, Weronika Książkiewicz, Przemysław Saleta i Ewa Pacuła.

Na Piknik Fiata 500 składają się zaprojektowany z włoską lekkością i elegancją klub, energetyczna muzyka w wykonaniu didżeja Benito i piknikowe prezenty. Tuż obok klubu Fiat przygotował boisko do gry w siatkówkę plażową, plac zabaw dla najmłodszych oraz jedyną, odjechaną ekspozycję Pięćsetki na plaży. Plażowicze będą mogli skorzystać też ze skuterów wodnych, a na ceniących mocniejsze wrażenia czekają sportowe pontony RIB z silnikami o mocy aż 600KM.

Cała impreza wpisuje się w cykl rocznicowy nowego Fiata 500, odbywający się w piętnastu najbardziej widowiskowych miejscach świata, m.in. w Londynie, Tokio i Capetown. Na polskiej edycji, wśród miłośników Pięćsetki, nie może zabraknąć i Ciebie!

Źródło: Fiat