Eko-Rabaty w Fiacie

Eko-Rabaty w Fiacie28.05.2009
"Eko-Rabaty" to odpowiedź Fiata na promocje znane dla polskiego klienta z innych rynków europejskich, gdzie funkcjonują dopłaty finansowane z budżetów państw. Promocja "Eko-Rabaty" jest natomiast finansowana całkowicie przez Fiat Auto Poland ...

...wraz z dealerami marki Fiat na terenie Polski. Promocja „Eko-Rabat" skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy zdecydują się oddać swój stary samochód dowolnej marki, do punktu zbierania lub stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji lub pozostawią samochód używany w rozliczeniu u dealera marki FIAT.

Powyższe pojazdy muszą być złomowane lub trwale wyrejestrowane na terenie Polski po 31 grudnia 2008 roku. We wszystkich powyższych opcjach dopuszczalne jest pokrewieństwo: małżonek, dzieci, rodzice, rodzeństwo.

Dzięki promocji "Eko-Rabaty", FIAT oferuje klientom potrójne, a nawet, jak w przypadku Fiata Panda cztery razy wyższe rabaty w stosunku do promocji powszechnych. Są to bardzo pokaźne kwoty sięgające do 15 000 zł w przypadku modelu Croma. Modele Fiata: Bravo i Linea oraz SUV Sedici objęte są "Eko-Rabatem" w wysokości do 6 000 zł, natomiast modele Grande Punto, Doblo' i Qubo w wysokości do 5 000 zł. Zakup Fiata Panda w promocji "Eko-Rabat" to oszczędność do 3000 zł.

Nowa oferta promocyjna Fiata to jedyny obecnie pro-ekologiczny program uruchomiony w Polsce na tak dużą skalę. Promocje „Eko-Rabaty" zostały tak skonstruowane, aby nie tylko zachęcić klientów do zakupu nowych samochodów, ale jednocześnie warunkiem skorzystania z promocji jest demontaż starego auta lub pozostawienie go w rozliczeniu u dealera Fiata.

Promocja „Eko-Rabaty" obowiązuje od 25 maja do 30 czerwca br.

Źródło: Fiat