Różowa edycja Fiata 500C tym razem bez dachu

Różowa edycja Fiata 500C tym razem bez dachu16.03.2010
W styczniu Fiat uraczył swoich klientów limitowaną edycją Fiata 500 o nazwie Pink, jakby żywcem wyjętą ze świata Barbie. Jakby mało nam było cukierkowego różu producent pokusił się jeszcze o model 500 Pink w wersji cabrio.

Różowa edycja Fiata 500C tym razem bez dachu 1Na szczęście ta odmiana zostanie wyprodukowana w jeszcze bardziej ograniczonej liczbie egzemplarzy, niż hatchback Pink.

500C Pink to jedna z kilku edycji limitowanych, jakie pojawią się na rynku w 2010 roku i z pewnością spodoba się tym, którzy lubią się wyróżnić z tłumu. Nam wprawdzie pojazd w tym kolorze wydaje się idealnym wyborem jedynie dla Joli Rutowicz, ale być może jest więcej wielbicieli (wielbicielek?) autek w stylu Barbie.

Oprócz niecodziennego lakieru 500C Pink będzie wyróżniać się 16-calowymi felgami z lekkich stopów, chromowanymi wykończeniami, lusterkami bocznymi w kolorze nadwozia, kierownicą i gałką dźwigni zmiany biegów obitymi skórą, specjalnymi dywanikami, specjalnym, różowym pokrowcem na kluczyki i systemem informacyjno-rozrywkowym Blue&Me.

Źródło: Fiat