Fiat 500CbyDIESEL już w sprzedaży

Fiat 500CbyDIESEL już w sprzedaży06.08.2010
Dziś do sprzedaży w europejskich salonach wchodzi edycja specjalna Fiata 500 – model 500CbyDIESEL. Miejskie autko ze składanym dachem powstało przy współpracy Fiat Centro Stile i marki odzieżowej DIESEL.

Ponieważ DIESEL znany jest przede wszystkim ze swoich wyrobów z dżinsu, nadwozie pojazdu polakierowano w kolorze „Midnight Indigo Blue”, przypominający odcień, jaki ma sprany denim.

Fiat 500CbyDIESEL już w sprzedaży 1Klienci będą mogli jednak także wybrać jeden z dwóch innych kolorów – czarny lub zieleń, a miękki składany dach może mieć odcień czerni, kości słoniowej lub czerwieni.

W ofercie silnikowej znalazły się 1,2-litrowy i 1,4-litrowy silnik benzynowy oraz 1,3-litrowy diesel MultiJet.

Pojazd dzieli specyfikację z modelem Fiat 500C Lounge. W wyposażeniu 500CbyDIESEL znajdziemy m.in.: specjalne, 16-calowe felgi z logo firmy DIESEL, żółte zaciski hamulcowe, wstawki z polerowanego metalu na przednim i tylnym zderzaku, listwach bocznych, obudowach lusterek bocznych i klamkach drzwi, plakietki z logo firmy DIESEL rozmieszczone w różnych częściach samochodu, obicia foteli wykonane z tkaniny dżinsowej z żółtymi przeszyciami i specjalną kierownicę obitą skórą z żółtymi szwami.

500CbyDIESEL jest również standardowo wyposażony w automatyczną klimatyzację i czujniki parkowania.

Źródło: Fiat