Genewska premiera Fiata: Bravo Street

Genewska premiera Fiata: Bravo Street27.02.2012
Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, który rozpocznie się już w przyszłym tygodniu, pojawi się premierowo Fiat Bravo Street. Nowa edycja specjalna będzie dostępna z jednym z dwóch silników: 1,4-litrową jednostką benzynową ...

Genewska premiera Fiata: Bravo Street 1...T-Jet o mocy 120 KM lub 1,6-litrowym silnikiem MultiJet o takiej samej mocy.

Fiata Bravo Street od reszty rodziny odróżniają przede wszystkim szczegóły stylistyczne, takie jak: czerwone zaciski hamulcowe, wyglądające zza 17-calowych obręczy z lekkich stopów polakierowanych na kolor czarny z diamentowym wykończeniem oraz liczne, błyszczące, czarne akcenty w różnych częściach nadwozia: od górnej i dolnej części atrapy chłodnicy, przez obudowy lusterek bocznych, po oprawy świateł przeciwmgielnych i słupek środkowy. Bravo Street ma także własne logo.

Genewska premiera Fiata: Bravo Street 2 We wnętrzu, jak twierdzi producent: „idealne połączenie sportowego charakteru z miejską funkcjonalnością, co nieco bardziej konkretnym językiem można opisać tak: w kabinie znajdują się fotele obite czarną skórą oraz czarna deska rozdzielcza z materiału imitującego włókno węglowe.

Podróż kierowcy i pasażerom umilą: system hi-fi z ośmioma głośnikami i subwooferem oraz funkcją odtwarzania utworów ze smartfonu lub innych urządzeń przenośnych za pomocą portu USB, a także system Blue&Me z Bluetooth umożliwiający odczytywanie SMSów na desce rozdzielczej.

Źródło: Fiat, opracowanie: BM