Z I E L O N A G Ó R A - Spotkania - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Cześć.
Może byśmy pod koniec września jakiś mini spocik zrobili u mnie w Nowinach? Oczywiście by był grill, romówki o wszystkim i niczym i wogóle fajna atmosfera. Najlepiej gdyby to była niedziela, ponieważ w sobotę zawsze musze coś zrobić. Co wy na to? Z tego co wiem to kolega Dario69 się na to pisze. Aha i ilość aut by była ograniczona - max. 2 . Nie ukrywam, że chciałbym popatrzeć na Borewicza kolegi Dario69 .


Dzięki za zaproszenie, szczególnie za ostatnie zdanie
poczekajmy na resztę kolektywu, ja jestem za
  
 
Ja jestem za, tylko w ostatni weekend wrzesnia mam zjazd na UZ i w niedziele do 13 jestem uwiazany. Z tego powodu preferowalbym raczej pierwszy weekend pazdziernika, jak bede po wyplacie i nie bede musial siedziec na zajeciach. Na dzien dzisiejszy sie deklaruje na 50% z poprawka na sprawy losowe :/
  
 
A tutaj mini relacja z mini spotkania pod Palmiarnią.






[ wiadomość edytowana przez: Dario69 dnia 2006-09-17 22:35:26 ]
  
 
O kruca bomba! Ale bylem skupiony na jezdzie
  
 
No dobra to 1 weekend października meldujecie się w Nowinach. Za tydzień powiem Wam dokładnie co i jak. Jeśli w ZG macie dobre kiełbaski to możecie brać na grilla, bo pseudo nowińskie nie są raczej dobre.
Co do aut - obok mojego domu jest parking więc może być kilka załóg, ale lepiej, żeby ilość byłą ograczniczona - np. Dario z Edkiem by się zjechali jednym autem itd. To więc nie ma co będzie spot w Nowinach. Cieszę się jak głupi, hehe! Borewiczowi Darka będzie można zrobił fajną sesję zdjęciową - mam już plany .

Pzdr
j_j
  
 
Jak powiedzialem, ja bede na 50%, bo nie wiem czy mi cos nie wypadnie w miedzy czasie :/
  
 
Poczekajmy na odzew reszty FSOmaniaków.
Ja nie ma nic przeciw.
  
 
Po pierwsze: Nowiny czemu nie?
po drugie: relacji raczej z I-go nie będzie chyba ze cud jakiś nastąpi i odzyskam skasowane foty
po trzecie: Eddek no mine masz w rzeczy samej jakbyś sie skupił- pod siebie
  
 
Ja pierdole! Spot u Jurka! Oby doszedł do skutku i zjechało sie jak najwiecej aut i ludzi. Jurek, jeszcze nie było tak, zeby sie ludzie nie pomieścili. Nie przejmu się, posprzątają, hehe! Brawa za pomysł!
  
 
W sumie cala zabawa w spotach w tym, ze kazdy jedzie swoim Najwyzej sie zrobi kolko graniaste i przy ognisku kazdy bedzie siedzial w swoim bagazniku/na masce
  
 
Witam
Spot w Nowinach - pasuje, każdy swoim - pasuje.
Tylko dla ścisłości, mówimy o pierwszym października?
Cytat:
Ja pierdole! Spot u Jurka! Oby doszedł do skutku i zjechało sie jak najwiecej aut i ludzi. Jurek, jeszcze nie było tak, zeby sie ludzie nie pomieścili. Nie przejmu się, posprzątają, hehe! Brawa za pomysł!


Bardzo mnie cieszy wsparcie duchowe tow. Pagana.
  
 
Mowimy o 8 pazdziernika. 1 pazdziernika jestem wolny po 13 wiec srednio by lezalo jechac 130 klockow zeby posiedziec 2h... Jak jechac to kolo 11-12, zeby najdalej o 13 byc na miejscu i posiedziec do tej 17-18 Chyba ze lud ma inne plany...
  
 
Cytat:
2006-09-18 18:00:17, Dario69 pisze:
Poczekajmy na odzew reszty FSOmaniaków. Ja nie ma nic przeciw.



Ja się piszę. Raczej nie powinno mi wyskoczyć nic, co przeszkodzi w wyjeździe.
  
 
Cytat:
Mowimy o 8 pazdziernika. 1 pazdziernika jestem wolny po 13 wiec srednio by lezalo jechac 130 klockow zeby posiedziec 2h... Jak jechac to kolo 11-12, zeby najdalej o 13 byc na miejscu i posiedziec do tej 17-18 Chyba ze lud ma inne plany...


Według moich wyliczen pierwszy łykend to pierwszy października, ale 08.10 tez pasuje.
  
 
Mi jak juz pisalem, pierwszy pazdziernik odpada :/
  
 
Jestem za a nawet przeciw czyli 08.10.06
  
 
Ja pierdole Pagan dał mi wsparcie!!! DZIĘKI!


To więc 8 października o 13 możecie się u mnie meldować. Spot może trwać do no 18 może 19 - myślę Tutaj o przyjezdnych coby po nocy nie wracali bo w dzień lepsze warunki. Niedługo porobię mapki powiem co i jak. Z Nowin będę ja i kumpel Adam co był niedawno jeszcze penedratorem forum chyba.

Janisz może Ty ruszysz tyłek i przyjedziesz?

EDIT3: Jaki 8 października? Chyba 7 paź. Ja w niedzielę nie mam zbytnio czasu bo nauka nie pozwala mi zbytnio na spotowanie w sobotę.

[ wiadomość edytowana przez: jurek_j dnia 2006-09-20 21:00:49 ]
  
 
do 21,00


[ wiadomość edytowana przez: Janisz1990 dnia 2006-09-20 20:02:46 ]
  
 
PAGAN: moze tez wpadniesz? Pogadamy sobie troche hehehe
  
 
To co panowie? Sa chetni na niedziele na 17 lub 18 pod Palmiarnie?