[szafa] Radical Low Cars ;) 10" - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-15 21:59:28, EquinoX pisze:
Ciekawe jak by zrobic felge 13 albo 12 cali na opone 195. Są wogule 12 calowki do forda ??



Faligi 12 są do forda, znajomy miał w starej fieście, ale to już żadkość.
  
 
Cytat:
2007-06-16 16:44:54, Asior pisze:
wg mnie tył chyba zbyt monowystaje poza obrys skrec zawias nizej to bedzie roznica, bo tak wygląda jak pick-up ..... tylko bliźniaków z tyłu brak



Wystają? Przecież chyba oto chodzi. Ma być nisko i szeroko. Moim zdaniem wielki szacunek dla Szafy, za to że dał "w ciemno" 320zł za poszerzenie...
  
 
od zawsze mi sie marzyly takie szerokie stalowki!! cos pieknego!!
  
 
megggggga gangsta ! Przypomina mi stare auta z teledysków Snoop Doga co podskakuja
  
 
fajnie te stalówki wyglądają
  
 
fajne, ale nie w moim stylu... nie myslales moze o kolorze jakims ?u mnie w miescinie jezdzi gofer na szerokich, srebrnych stalowkach i wyglada... fajnie, ale tez jest nie w moim stylu, choc to moze wina autka;p
  
 
dzieki wszystkim za slowa otuchy co do gwintu to jest juz skrecony na maxa ale od arekturbo bede mial springi i powinno zejsc nizej za niedlugo tyl tez pojdzie nizej tylko narazie brak czasu na zlozenie tego do kupy jesli chodzi o wystawanie to przod moze jakis centymetr a tyl moze 5 jak auto zostanie posadzone wtedy odpowiednio zostana wyprofilowane nadkola i bedzie prawdziwy german co do koloru to zostanie taki jaki jest poniewaz bardziej pasuje do ogolnej koncepcji auta
  
 
no wkońcu widze te stalówki na aucie
wygląda kozacko ino szkoda że sobie podarowałeś malowanie furki
  
 
Cytat:
2007-06-30 12:50:41, florek102 pisze:
wygląda kozacko ino szkoda że sobie podarowałeś malowanie furki



ehh nie podarowalem tylko poszlo w dalszy plan... niedlugo dalsze mody
  
 
wtglkada naprawde kozacko na tej stali,zastanawiam sie tylko czy uda ci sie go posadzic tak zeby zniknely luki z nadkoli bo boje sie patrzac teraz na zdjecia ze usiadzie ci progami na ziemi a przynajmniej uniemozliwi przejazdy przez spowalniacze.ale jak go tak posadzisz to bede naprawde pod wrazeniem
  
 
no wlasnie gwint jest skrecony juz na maxa ale juz sa springi inne nic tylko zakladac... a co do jazdy to juz pare razy zawislem an garbach ;/ moze na przyszly rok zmienie 14 na 15 i wtedy luka powinna zniknac
  
 
Cytat:
2007-06-16 16:44:54, Asior pisze:
wg mnie tył chyba zbyt monowystaje poza obrys skrec zawias nizej to bedzie roznica, bo tak wygląda jak pick-up ..... tylko bliźniaków z tyłu brak


Jak jush wczesniej było pisane zobac zna progi ! nizej sie jush chyba nieda
  
 
Nie myślałeś do systansach, żeby był jeszcze bardziej kozacki? Jakie masz oponki naciągnięte na tą stal?
  
 
haha dystanse myslalem ale wierz mi ze nei trzeba przod to 195/40 a tyl 195/45 tyl pojdzie nizej tylko narazie brak czasu...a z przodu mzoe jeszcze 2 cm ale to jzu bedzie hardcore
  
 
odkopie trupa auto przechodzi powoli remont silnik jest poskladany na nowych czesciach, zamowione sa czesci blacharskie, zderzak rs czeka na zamontowanie, to samo el lusterka, felgi zostaly odnowione, nowy zawias i sprezynki robione na zamowienie 80/60 a na sam koniec malowanie w miare postepu prac bede wklejal jakies ciekawe fotki




[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2008-02-17 18:30:41 ]
  
 
a masz jeszcze te gwintowane amorki od intela?
bo mysle wymodzic takie cos na lato
gdzie robiles sprezyny, w polspringu?
powodzenia w modach
  
 
jakos dziwnie znajome malowanie tych felg

ps.Zderzak z garbami?
  
 
sprezynki nie pamietam jaka firma ale w gliwicach maly zakladzik tego gwinta bede odnawial i zorbie wieksza regulacje bo teraz mozna zejsc tylko do -60 hehe no malowanie zgapilem ;p ale juz dawno mi sie podobaly paski zderzak od rs-a z kierunkami tak jak ma Ziele
  
 
dobre fanty.. ale paseczki na felgach ciut węższe bym zrobił
  
 
aha...


widze ze powazne plany sie kroja....juz sie nie moge doczekac jak to pozakladasz