Pug Śnieżny, czyli peżoosobliwości.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w tytule; wklejajcie tu jakieś dziwne foty peugeotów (ewentualnie jakieś inne dziwne foty... )
Na początek tytułowy Pug Snieżny.
  
 
troche OT, ale fajne....
lexus vs ruska zima
  
 
Z ruską zimą nie wygrasz...
  
 
Mafia dziadka mroza, pewnie wlasciciel lexusa nie zaplacil haraczu
  
 
Mojego puga tez wczoraj dziadek mróz śniegiem przywalił...


[ wiadomość edytowana przez: k55 dnia 2005-03-09 17:51:00 ]
  
 
nareszcie jakies fotki twojej 406 kolorek ladny Moj brat mial taka zielona, troszke jasniejsza od mojej 106
  
 
no wlasnie. pug sniezny jednostronnie.



alez ten wiatr czyni cuda....
  
 
dlaczego ja nie mam cyfrowki...
  
 
ja tez nie. aparat ktos wsadzil mi w telefon.
  
 
wlasnie przymierzam sie do zakupienia telefonu z aparatkiem, moj dotychczasowy wysluzyl sie juz...
  
 
ciekawosta znaleziona na osiedlu:

604 turbo diesel automat



dzisiaj namierzylem, chyba amerykanska wersja, sadzac po zderzakach (kiedys mieli dziwne wymogi).
wsadzilem mu kartke z prosba o kontakt... ile to moze byc warte?
jezdny, bo wczesniej go tu nie bylo.
  
 
amerykański full wypas... Ciężko oszacować wartość nie znając dokładnie stanu. Niedawno była w zabytkowych na motoallegro europejska 604 benzynowa w przyzwoitym stanie po starszym panu, (na zdjęciach wyglądała porządniej niż ta) wystawiana była kilka razy, nawet po 3000zl ale jakoś nikt jej brać nie chciał. Gdybym miał parę groszy i garaż na zbyciu sam bym się skusił a tak wogóle to nie jestem pewien czy w ameryce sprzedawanio diesle? ... może tylko zderzaki (bez obrysówek?) są przeszczepione, poza tym ten pas przedni jest jakoś słabo dopasowany tak jakby pochodził z innego amerykańca
  
 
patrzylem w ksizeczce "samochody francuskie" na foto tego wehikulu - i taki przod byl. Powinien miec jeszcze wycieraczki lamp.
A zderzaki nie wygladaja na przeszczep. Za ladnie pasuja.


za to takie cos powinno byc karane:



[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-03-17 00:42:36 ]
  
 
Zgadzam się, za coś takiego powinni karać! Kara za śmiecenie powinna byc surowa np. spalenie wozu albo przynajmniej plastiku Właściciel wykazał się gustem, polotem(te spoilery) i zdolnościami do majsterkowania (pięknie wpasowana rura i ta siatka wokól niej... cudo )
  
 
LORD VADER powrocil
  
 
zdrowe bum w wykonaniu 206
film
  
 
Chyba widać na tym filmie jak przez boczne okno wypada pasażer, a potem jeszcze coś, co miażdżone jest przez przewracający sie samochód. Okropne. Chyba jednak trzeba zapinać pasy...
  
 
Cytat:
2005-03-22 23:43:14, k55 pisze:
Chyba jednak trzeba zapinać pasy...


CHYBA???
  
 
znalezione na innym forum.

Peugeot 4002 Lion