Radio do 200zł... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja bym nie brał nic w stylu Clactronic, First Podróbek typu Pjonier! Miałem okazje bawić sie kilkoma tego typu radyjkami i jezeli komuś zxależy na dobrym dźwieku to przy tego typu wynalazkach sie załamie! Cięzko tam wyciagnać jakieś dobre dźwięki! Dla mnie to jest tak jak kupić miniwieże Tevion a powiedzmy zestaw Hi-Fi niech będzie ONKYO czy DENONA...
  
 
tak patrzylem ostatnio po allegro i doszedlem do wniosku, ze jednak za 200 zloty nic sie nie kupi...:/ dopiero 250 cos juz, a za 300 juz cos przyzwoitego...
  
 
Ja bym polecał stare modele Blaupunkta . Do 300 zł można cos przyzwoitego wyciagnąc - oczywiście z CD.


  
 
jakos te Blaupunkty mi nie podchodza za bardzo... jakos tak wygladaja nie tak i wygladaja jak by byly z jakiegos plastiku
  
 
Cytat:
2005-06-16 10:38:50, pytlar pisze:
jakos te Blaupunkty mi nie podchodza za bardzo... jakos tak wygladaja nie tak i wygladaja jak by byly z jakiegos plastiku



wszystkie radia sa z plastiku tylko jedne z lepszego a inne z gorszego
  
 
Cytat:
2005-06-16 10:41:41, Piotrunio pisze:
wszystkie radia sa z plastiku tylko jedne z lepszego a inne z gorszego



no ale blaupunkt wyglada na ten z gorszego plastiku!! i nie wszystkie!! niektore maja aluminiowe panele
  
 
Cytat:
2005-06-16 11:25:32, pytlar pisze:
no ale blaupunkt wyglada na ten z gorszego plastiku!! i nie wszystkie!! niektore maja aluminiowe panele



chyba plastikowe malowane ? nie widziałem jeszcze panelu z aluminium
  
 
Ja własnie sprzedałem moje SONY CDX-2500 R - 4x 40 W CDki czyta wszelkie, z instrukcja gwarancją - już nieważną i joystickiem za 200 PLN nie jest to może szczyt marzeń ale jakoś grało...