Przyciemnianie szybek... - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-02 21:31:04, piotrek_87 pisze:
ja chciałbym pzrzyciemnić pzrednie najaśniejsza ale sa rózne aukcje i czesto słabe fotki moze podeslecie jakiegos sprawdzonego soprzedawce co juz kupywaliscie od niego żeby policja sie nie czepiłą do mnie ze za ciemna DD



do przodu i tak sie przyczepia, kwestia czasu...pojedziesz do znajomego lub w trase to w innym miescie cie upolują...
  
 
a sa bezbarwne folie do naklejenia
bo mi nie tyle co chodzi o anonimowśc co o bespieczeństwo czyli zeby mi na twarz stłuczona szyba nie poszła
  
 
Cytat:
2007-06-02 23:14:53, piotrek_87 pisze:
a sa bezbarwne folie do naklejenia bo mi nie tyle co chodzi o anonimowśc co o bespieczeństwo czyli zeby mi na twarz stłuczona szyba nie poszła



a są, i nawet na stronie instytutu szkła i ceramiki jest wykaz folii bezbarwnych które można nakleić.
Ale bezbarwne to bym byle jaką kleił, nie patrząc na to, kto Ci pozna jaka to folia skoro jej nie widać
Ale przyciemniającej nie wolno, jak nakleisz to jest ryzyko i kwestia czasu kiedy Cię złapia...chyba że mało jezdzisz
  
 
W dniu wczorajszym skończyłem oklejać Polo Adasia. Powiem Wam, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Pierwsze 3 szybki wyszły idealnie. Na palcach jednek ręki można policzyć bąbelki, bo dostał się pod folię jakiś pyłek. PAMIĘTAJCIE, ABY OKLEJAĆ SZYBY W JAK NAJBARDZIEJ STERYLNYCH WARUNKACH. Przy czwartej szybie pojawiły się pewne załamania i musiałem poprawiać. Tylnia również wyszła bardzo ładnie. Jednak nie ma ona takich krzywizn jak Essi. Dodam tylko, że oklejałem Sunguard'em 42% wszystkie pięć szyb. Myłem szybę z zewnątrz, przycinałem folię, moczyłem szybę, przyłożyłem folię i podgrzewałem załamania suszarką. Kiedy folia już się wyprofilowała. polerowałem szyby od środka, moczyłem je, przykładałem folię, odciskałem wodę i... voila. kiedy autko postoi w pełnym słoneczku ze dwa-trzy dni wówczas folia idealnie się dokleja i wówczas efekt jest porażająco cudny.

Widok przez zamkniętą szybę boczną:



Tylnia boczna z zewnątrz:




Po całości:

  
 
tak przy okazji moge zamienic swoje ciemne szybki na jasne z doplata z jasnej strony - moze ktos zainteresowany??