Przyciemnianie szybek... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PUNIU, a ile jeśli można wiedzieć kosztowała Cię ta przyjemność? Przyciemnianie szyb przez fachowca Co do tej tylnej szyby, to rzeczywiście musiał być fachowiec, my męczyliśmy się kilka dobrych godzin, a boczne to tak z 15 min. na dwie poszło
  
 
farrow.. zamiast czekacna info przyjedz na spota jak cioska bedzie za tydzien
  
 
Cytat:
2005-07-03 21:10:34, Cioska pisze:
PUNIU, a ile jeśli można wiedzieć kosztowała Cię ta przyjemność? Przyciemnianie szyb przez fachowca Co do tej tylnej szyby, to rzeczywiście musiał być fachowiec, my męczyliśmy się kilka dobrych godzin, a boczne to tak z 15 min. na dwie poszło



200pln i 30 czy 40pln napoje
szybki wszystkie mam ciemne i pasek na przedniej
  
 
No Panowie zróbcie UPDATE profili bo kurcze nie ma jak poogglądać efektów przyciemniania szybek
  
 
Robiłem w tamtym tygodniu przegląd i niestety pozbyłem się folii z przednich szybek Ale na dniach robie zakup nowej i zakładam na następny rok
  
 
Jeśli chodzi o pytanie Cioski, to z wyciągnięciem tylnich bocznych w 5D wcale nie jest wielki problem. Dzięki kolegom z klubu wcześniej poznałem sposób i poszło bardzo sprawnie. Również z założeniem nie było problemu mimo ostrzeżeń. Podstawa to pomoc drugiej osoby. Jak poodkręcasz wszystko co się da, wyciągniesz uszczelki, pionową prowadnice to szybkę będziesz mógł ustawiać pod kątem, następnie podjeżdżasz do góry i przechylasz tak żeby zsunąć z prowadnicy poziomej. Na pewno w czasie tej operacji trzeba jeden róg szyby (górny) wysunąć poza otwór okeinny. Na żywo dużo łatwiej to wytłumaczyć. Jeśli interesuje cię bardziej szczegółowy opis to daj znać, wrzuce kilka fotek.
  
 
A mi sie ta tylna szybka wcale nie wydawała jakaś dziwaczna... Nie powiedziałbym że takie z nią problemy będą...
  
 
Cytat:
2005-07-04 07:58:07, misiolino pisze:
No Panowie zróbcie UPDATE profili bo kurcze nie ma jak poogglądać efektów przyciemniania szybek



jak znajde jakies fotki
teraz zona smiga autkiem wiec nie iwem kiedy zrobie
  
 
Cytat:
2005-07-04 08:39:57, pawkulaga pisze:
Jeśli chodzi o pytanie Cioski, to z wyciągnięciem tylnich bocznych w 5D wcale nie jest wielki problem. Dzięki kolegom z klubu wcześniej poznałem sposób i poszło bardzo sprawnie. Również z założeniem nie było problemu mimo ostrzeżeń. Podstawa to pomoc drugiej osoby. Jak poodkręcasz wszystko co się da, wyciągniesz uszczelki, pionową prowadnice to szybkę będziesz mógł ustawiać pod kątem, następnie podjeżdżasz do góry i przechylasz tak żeby zsunąć z prowadnicy poziomej. Na pewno w czasie tej operacji trzeba jeden róg szyby (górny) wysunąć poza otwór okeinny. Na żywo dużo łatwiej to wytłumaczyć. Jeśli interesuje cię bardziej szczegółowy opis to daj znać, wrzuce kilka fotek.



Jakbyś miał jakieś fotki, to byłbym Ci wdzięczny. Ale boczne i tak mam już zrobione i nie będą poprawiane. A co do tylnej to sam nie wiem
FAROW, mnie też się ta tylnia nie wydawała jakaś dziwna, ale przy kładzeniu folii wyszło jaki ma kształt. Najgorzej jest tak od połowy w dół.
Update profilu będzie, w krótce
  
 
Tez zamierzam przyciemnic szybki ale u jakiego fachowca bo sie na tym nieznam a chcialbym miec do dobrze zrobione. Na calym aucie chce miec jasna folie, a z tylu dodatkowo rolete chcialbym zalozyc, czy ktos tak mial? widzialem w golfie tak zrobione i bardzo fajnie wygladalo. Tylko niewiem jakich rozmiarow kupic te rolete ? moze ktos ma i moze doradzic ??
  
 
Wczoraj byłem sobie przyciemnić tylną szybę i powiem tak-teraz zrobiłbym to bez najmniejszych problemów. Boki sam oklejałem i wyszły elegancko ale tylniej się bałem. Teraz widziałem jak się to robi i nie tzreba mieć właściwie wprawy. Podstawa folia termokurczliwa, wiedzieć od której strony dogrzewac przed założeniem. Folie się doprofiluje do kształtu szyby. Później reszta tak jak pozostałe szybki. Woda, sterylne warunki, dobry gładzik i dobrze przycięta do wymiarów. Na prawdę dla dwóch osób współpracujących to łatwa robota. Dodam, że folia to SunGard (U mnie LX35GP - chyba się nie mylę). Bardzo mi się podoba. Po południu wrzuce tu zdjęcia jak teraz wygląd apełne przyciemnienie tylnej części essinki.
  
 
A moje wyszły tak o:




Szczerze mówiąc myślałem, że folia będzie jaśniejsza, nie chciałem aż tak czarnej... Ale cóż I tak nie jest źle, a przynajmniej auto się tak nie nagrzewa
  
 
Ta tylna szybka niczego sobie jest! Myslałem ze wyszła gorzej kiedy mowiles ze tak sobie...
  
 
No wiesz, widziałem gorzej zrobione szyby, ale lepiej też Na tej fotce nie widać kilku bąbli. Ale większość z nich można było uniknąć wyciskając staranniej wodę i nie zaginając folii Ale to już zależy od staranności tego co Ci to klei. Najlepiej wpadnij na spota pod Norauto i na żywo sobie zobaczysz jak to wyszło
  
 
U mnie z weekendami to ciężko. Zazwyczaj jestem gdzies daleeko wiec na spocik ciezko sie przykulac... Poza tym jak tak patrze na te wszystkie autka ze spotów to mojemu by było wstyd przy nich wstawac
  
 
A tam od razu wstyd Moje też właściwie jest w 98% seryjne i nie zawsze umyte i jakoś stoję Tak czy inaczej, jakbyś kiedyś chciał obejrzeć jak to na żywo wygląda, daj znać
  
 
Cytat:
2005-07-08 13:16:26, Cioska pisze:
A moje wyszły tak o:...

...Szczerze mówiąc myślałem, że folia będzie jaśniejsza, nie chciałem aż tak czarnej... Ale cóż I tak nie jest źle, a przynajmniej auto się tak nie nagrzewa



Witam.

Mam "zapytanie" (i wiem, że zabrzmi naiwnie) - czy przez tą tylną szybę widać coś we wstecznym? Od razu mówię, że o przyciemnianiu szyb w samochodach nie mam pojęcia i szczerze mówiąc nawet na oczy tego jeszcze nie widziałem, choć ogólnie o oklejaniu co nieco wiem.

Pozdrawiam.

Norbb
  
 
widać ale słabo.zależy oczywiście od stopnia przyciemnienia...jak masz folie 05 to zapomnij o widoczności do tyłu...
  
 
Tak jak VinCe pisze. Widać ale słabo. Przy tej mojej folii, to jak jest ciemno i samochody za mną jeżdżą to je widzę głównie światła, ale jak trzeba gdzieś cofnąć w ciemnej uliczce, gdzie nie ma latarnii, to zapomnij Przy jaśniejszej folii oczywiście widoczność będzie większa
  
 
przesadzacie z tym brakiem widocznosci
ja w lusterku zawsze widze kontury auta jadacego za mna
a jak ma zapalone swiatla to juz normalnie
z cofaniem w nocy tez nie ma problemu pod warunkiem ze odwrocisz glowe - osobiscie myslalem ze bedzie znacznie gorzej ale milo sie rozczarowalem
aha ja dodatkowo przednie tez mam ciemne wiec w sumie w autku dosc ciemno jest