Jak dojechać najlepiej z Krakowa do Łeby?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak dojechać najlepiej z Krakowa do Łeby?
przy okazji wiecie po ile tam są kwatery,
ewentualnie prosiłbym o jakiś namiary na tanie kwatery nie koniecznie w Łebie, byle by były nad morzem.
Za odpowiedzź z góry dziękuję.
  
 
do łeby to przez wawe najszybciej bedzie, a kwatery to około 25zeta za dobe zalezy ile osob i na ile czasu, ja bede tam od soboty jak cos to cie moge zaprowadzic rano na jakies fajne, najlepiej na pekap podjechac tam zule zawsze maja jakies ciekawe propozycje i nie jet tak drogo, oni tylko posrednicza jak coś. jes fajna kobieta i wynajmuje pokoje mieszka za domem karitasu to blisko od pekapu jak sie popytasz to ci powiedza gdzie.Trzeba wejsc w podwórko karitasu i tam jest jej dom spoko ceny my rok temu płaciliśmy 17 zeta od głowy pozdro
  
 
dzięki za info.
U tej kobiety za 17 zeta są jakieś względne warunki?
Mówisz, że lepiej jechać przez Wawę niż przez Częstochowę i Lódź.
A jak tam jest wogóle droga, jednopasmówka i czy są tam remonty i zwężenia no i jeszcze jedno pytanie jak długo się tam jedzie zachowując rozsądną bezpieczną prędkość oczywiście .
  
 
wiesz co warunki sa jak to powiedziec studenckie, masz wlasna lazienke i takie tam kuchnia jest wspulna, a jak jechac spr. na jakiej mapie polski, co komu lepiej ja nie wiem
  
 
Moim zdaniem najlepiej jechac wlasnie przez Czestochowę, Łódź a dalej Włocławek, Toruń, Grudziądz, Tczew, Reda, Lębork i Łeba. Długość trasy to według atlasu komputerowego 691 km. To właściwie jedyna rozsądna trasa i większość ludzi z Małopolski nią jeździ. Nie potrafie określić gdzie są remonty, ale niestety korki się zdarzają. Kumpel w zeszłm roku stał w korku o 2 w nocy !
  
 
Cytat:
2005-07-17 23:18:23, Bronekk pisze:
Moim zdaniem najlepiej jechac wlasnie przez Czestochowę, Łódź a dalej Włocławek, Toruń, Grudziądz, Tczew, Reda, Lębork i Łeba. Długość trasy to według atlasu komputerowego 691 km. To właściwie jedyna rozsądna trasa i większość ludzi z Małopolski nią jeździ. Nie potrafie określić gdzie są remonty, ale niestety korki się zdarzają. Kumpel w zeszłm roku stał w korku o 2 w nocy !



Jadąc z Tczewa do Redy obwodnicą 3city dojeżdżasz do Gdyni i skręcasz w lewo na Sczecin. W okolicach Wejherowa jest robiona przebudówka (zwężenia, ograniczenia), ale nie powinieneś mieć z tym większych problemów...
  
 
A ja za 2 tyg. jade do Ustki a to przecież bardzo blisko Łeby i azymut mój będzie mnie wiódł przez Częstochowe, Łódź,Toruń, Świecie,Chojnice,Bytów nastepnie w twoim wypadku na Lębork i Łeba to chyba najkrótsza droga i zarazem najszybsza.
  
 
Jedyny rozsądny kierunek z Krakowa to Olkusz Dąbrowa Górnicza Częstochowa Łódź - krajowa jedynka. Na Odcinku do Łodzi na dzięń dzisiejszy poważny remont jest tylko w okolicach Siewierza przed Częstochową. W "szczycie" nawet na godzinkę możesz przystanąć.
  
 
... ja tesh za 2 tygodnie śmigam naad morze .... bede w okolicy 3 miasta ... i tesh jade przez Częstochowe ... Łódź .... Włocławek ... Toruń .... ....
  
 
Cytat:
2005-07-18 10:53:55, SwIeTyY pisze:
... ja tesh za 2 tygodnie śmigam naad morze .... bede w okolicy 3 miasta ... i tesh jade przez Częstochowe ... Łódź .... Włocławek ... Toruń .... ....


Ktorego Swietyy dokladnie wyjezdzasz ??
  
 
jak ja jechalem to krajowa jedynka za krosniwicamibyla robiona za macka miejscowoscia no i przejazd przez wloclawek byl jakas okreznica
  
 
No to koledzy robi nam sie spotkanie małopolskie nad morzem) Ja tez od pierwszego bede siedział w Łebie juz kwatery zarezerwowane 40zł od główki) ......tylko żeby pogoda była bo teraz to tam śiwieci i świeci słoneczko) .
pozdr
  
 
Cytat:
2005-07-18 15:27:30, bochendaro pisze:
bo teraz to tam śiwieci i świeci słoneczko) . pozdr


świeciło Od wczoraj pogoda w kratkę, raz świeci i grzeje słoneczko a za moment ulewa.

Jadącym nad morze radzę uważać na trasę biegnącą przez Bytów i Chojnice. Jak ktoś jest przyzwyczajony do szerokich prostych ulic to niech uważa na leśne serpentynki

Jakby się ktoś nie zdecydował jeszcze co do miejsca urlopu a ceni sobie super spokój to polecam Poddąbie - to w porównaniu z Łebą czy Ustką kompletna wiocha, ale spokój gwarantowany (jestem tam co tydzień ).
A , Jarosławiec też polecam, WilK wie to potwierdzić może
  
 
Cytat:
2005-07-18 16:58:59, munIO pisze:
świeciło Od wczoraj pogoda w kratkę, raz świeci i grzeje słoneczko a za moment ulewa. Jadącym nad morze radzę uważać na trasę biegnącą przez Bytów i Chojnice. Jak ktoś jest przyzwyczajony do szerokich prostych ulic to niech uważa na leśne serpentynki Jakby się ktoś nie zdecydował jeszcze co do miejsca urlopu a ceni sobie super spokój to polecam Poddąbie - to w porównaniu z Łebą czy Ustką kompletna wiocha, ale spokój gwarantowany (jestem tam co tydzień ). A , Jarosławiec też polecam, WilK wie to potwierdzić może



Potwierdzam
  
 
Cytat:
2005-07-18 16:58:59, munIO pisze:
świeciło Od wczoraj pogoda w kratkę, raz świeci i grzeje słoneczko a za moment ulewa



heheh dla mnie to teraz tam może padać ale od 1 sierpnia ma byc upalnie))
  
 
A ja powiem cos kontrowersyjnego Do Krakowa z Gdanska jezdze zawsze przez Warszawe

Dlaczego ? Bo mam 7z Gdanska do Wawki w super stanie bardzo szeroka, a dalej 2 pasmowka do Kraka Jest szybciej niz przez Lodz i bardziej komfortowo ... acha 40 km dalej niz przez Lodz. Jak dla mnie te 40 km to zaden koszt jak za komfort jazdy i czas przelotu
  
 
No NoSKu nie zupnie sie lata 7 bo są remonty mostów i nawierzchni jakieś 15 można sobie na luzie poczekać i kurzu powdychać też na bank Radom - Lajołnik wrrrr
  
 
Cytat:
2005-07-18 18:01:14, WilK pisze:
Potwierdzam



O drogach o których mówi MunIO i Jarosłwcu - białym ba śnieżystym piasku i leśnych leśnikowych świerków echhh też potwierdzam
  
 
Na północ od Łodzi, w okolicach Ozorkowa budują autostrade i też czasami można sobie postać w korku.
Wiem z gazet a nie z autopsji.


[ wiadomość edytowana przez: PrzemoI dnia 2005-07-19 09:35:28 ]
  
 
My z Wojem od dwóch lat jeździmy najpierw A4, z której bezpośrednio wypada się na łódzką (przez Olkusz jest gorsza droga i wolniej), Częstochowa, Łódź, Toruń, Trójmiasto, na Łebę trzeba odbić z tego co pamiętam w Redzie a co do jazdy nad morze przez Warszawę, to powiem tyle, że nawet do Warszawy jeździmy przez Częstochowę i skręcamy przed Łodzią - tam jest teraz naprawdę fajna trasa

A wczoraj wróciłam z Międzyzdroji - wiatr, zimno i deszcz pada A za 1,5 tygodnia jedziemy z Wojem na trzy tygodnie do Gdańska, tyle że do pracy


[ wiadomość edytowana przez: Paja dnia 2005-07-19 09:38:25 ]