Dziekuje Ci.... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dojechałem bezproblemowo.
Jutro zarzucę go na podnośnik i obejrzę dokładnie od spodu, jak nic nie wypatrzę, to będzie to pewnikiem łożysko oporowe, które mi się kończy... Ale żeby takie dziwne dźwięki wydawało
  
 
Ale żeby TYLKO przy skręcaniu w lewo

BTW - bym zapomniał prawie: dzięki Jerry za elektro-pierdółki do zabezpieczenia i doposażenia furki .
  
 
Cytat:
2005-08-15 22:22:50, Race_D pisze:
BTW - bym zapomniał prawie: dzięki Jerry za elektro-pierdółki do zabezpieczenia i doposażenia furki .



Dzięki Rejsik za dobre piwko, w wolnej chwili zrobię jeszcze przegląd co z pierdułek mi jeszcze zostało.
  
 
Dziękuję Grzechowi za spotkanie i poratowanie mnie usługami krawieckimi
  
 
W imieniu Lada Klub Polska chcieliśmy podziękować koledze Olo za wypożyczenie za pośrednictwem Górala pachołków do zabaw sprawnościowych na nasz Zlot Ogólnopolski który odbył sie w ten właśnie weekend.
Andrzej


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-09-12 10:56:02 ]
  
 
Cytat:
2005-09-12 10:55:34, andrzej_krakow pisze:
W imieniu Lada Klub Polska chcieliśmy podziękować koledze Olo za wypożyczenie za pośrednictwem Górala pachołków do zabaw sprawnościowych na nasz Zlot Ogólnopolski który odbył sie w ten właśnie weekend. Andrzej [ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-09-12 10:56:02 ]



jest już wątek do podziękowań
  
 
ales ty mily lajfik, hehe! kto polaczy watki?
  
 
ja chcialbym w tym miejscu i w tym czasie podziekowac milej osobie, ktora przeniosla tamten watek do tego watku.
  
 
A ja bardzo chciałbym podziękować Andrzejowi (andrzej_krakow)i Cyprysowi za poświęcony czas i pomoc przy uruchomieniu Śliwki. Strasznie sympatyczna papranina chlopaki, dzieki wielkie
  
 
nie ma sprawy polecam sie na przyszlosc.
  
 
Drobiazg, nie ma za co, zwłaszcza że klasyczek dalej nie chodzi tak jak powinien

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ale odpalił A czasu poswieciliscie i tak kupe na to. Zreszta juz to mowilem Tak czy owak dzieki
  
 
Dziekuję Ci OMO.
  
 
Dziękuję Jojowi że wspaniałomyślnie czekał na przesyłke
  
 
Dziękuję Ci, Grzechu, za namiar do Pana Witolda. Uleczył Uniaka szybko i skutecznie A tak się bałem...
  
 
Nie ma sprawy - a tak przy okazji - co było Uniakowi?
  
 
Tylko uszczelka pod głowicą.... poprzedni mechanik, "wieloletni spec od fiatów i fiatopochodnych" nie dokręcił głowicy jak należy... A poza tym zepsuł 2 komplety nowych sprzęgieł, zaraz będzie potrzebna wymiana... Normalnie ręce opadają
  
 
Na sprzęgło też pojedź do pana Witolda.
  
 
Hmm raczej pojedziemy z reklamacją do tego "speca". Jakby nie patrzył 1000zł przez niego w plecy...
  
 
chce podziekowac qbie6takowi za pomoc w odebraniu czesci do syrenki od pewnego milego pana z radomia i podrzucenie ich w z gory ustalone miejsce, z ktorego w tym tygodniu pojada do mnie, a ja przywioze je do norblina.
dzieki, dzieki, dzieki!!!