PG PUB - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Melduje ze z braku napojow chlodzacych... nawet mleka w lodowce nie bylo... podwedzilem matce jedno chlodne Karmi Poema di Cafe... wiecie co... to jest lepszy napoj kawowy niz np Nescafe Frappe
  
 
Cytat:
2005-06-14 22:42:37, Quattro pisze:
chlodne Karmi Poema di Cafe... wiecie co... to jest lepszy napoj kawowy niz np Nescafe Frappe



a mi ono nie smakuje.

Ja popieram mojego regionalnego Żubra

Przyjaciel żubra
  
 
ale ja tego nie licze jako alkoholu... co najwyzej obok piwa kiedys na polce stalo...
  
 
Cytat:
2005-06-14 23:00:17, Quattro pisze:
ale ja tego nie licze jako alkoholu... co najwyzej obok piwa kiedys na polce stalo...



ale karmi czy żubra
  
 
Proszę mi się tu z Karmi nie wyśmiewać
 
 
oo zapomnialem tyskie do lodoweczki wstawic...hmmm....trza sesemensa do siostry wykonac hehehe coby na wieczor zime bylo

i oczywiscie za te nasze graciki coby sie nie psuly
  
 
Cytat:
2005-06-15 07:16:47, rsuhy pisze:
ale karmi czy żubra



Karmi oczywiscie... ale na upalne przedpoludnie Poema di Cafe mi pasuje... ma 0.5% alk. a lepiej smakuje niz jakies tam nescafe czy inne liptony ice tea
  
 
wzniesmy toast za wszystkich studentow ktorzy przezywaja ciezkie chwile i ucza sie do egzaminow
  
 
a ja sobie pije teraz Zywca bezalkocholowego
  
 
A ja sobie teraz piję herbatkę życia
 
 
a ja pije lod z woda zrodlana i nie mam ochoty na gram nawet alkoholu
  
 
a ja tradycyjnie - Tyskie hieh - zdrowie PG-owych pan
  
 
zdrowie wszystkich
  
 
miałem topić smutek po przegranym meczu z Serbią , ale co tam wole wypić za wasze zdrowie lokalny trunek ( perła chmielowa).
PZDR!
  
 
No to siup..
 
 
  
 
A szkoda że Jaroslav tak mało pisze z nami... Wypijmy więc za to by pisał więcej
 
 
Cytat:
2005-07-09 23:20:36, storm pisze:
A szkoda że Jaroslav tak mało pisze z nami... Wypijmy więc za to by pisał więcej



Przez ciebie sie chyba zaraz upije Czały czas za coś mam pić
  
 
To teraz..... "wypijmy za błędy....."
 
 
Cytat:
2005-07-09 23:23:51, storm pisze:
To teraz..... "wypijmy za błędy....."



no cóż jak juz dziś pije , to aż nie padne , a wiec wypijmy