Slask i okolice ruszyc D...Y - Strona 95

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
planujecie coś na 14lutego jakieś walentynki
  
 
Tak ....
....
...
Ale intymne w domu
  
 
Cytat:
2010-02-12 20:49:45, kisztan pisze:
.... .... ... Ale intymne w domu

Tak ale w kogo domu Pawełku:: sprecyzuj hehe
  
 
jakiś teatr, filharmonia
  
 
ja preferuję dzikie safari xd
  
 
pytam sie tylko bo juto będę przejazdem przez Katowice
  
 
Zlot daewooforum.pl na 3 stawach 28.02 o 15.00. Może sie pojawię.
  
 
Cytat:
2010-02-21 20:46:57, archive15 pisze:
Zlot daewooforum.pl na 3 stawach 28.02 o 15.00. Może sie pojawię.


współczuję
  
 
Dlaczego?Tak źle?
  
 
A ktoś będzie oprócz ciebie?
  
 
a co, byles na jakims?
  
 
bedzie planowany jakis wiekszy zlot w kwietniu-maju
  
 
pytasz czy ogłaszasz?
  
 
Wiosna przyszła. Może jakis spocik weekendowy?
  
 
w weekend ma ponoć padać
ale w sumie jestem za
  
 
Cytat:
2010-03-23 19:33:58, barcin pisze:
w weekend ma ponoć padać ale w sumie jestem za


Nie opieraj się tak twardo na pomysłach żółtodziobów

/śmiem twierdzić , że to właśnie żółci wykończyli śląską tradycję regularnych spotkań wymyślając na siłę terminy /np. w okresach prawie świątecznych albo w największy wypizdów (sybir, mróz, ulewy ..itp) /

Jakiś łikend na pewno się trafi ...ale zdecydowanie bliżej lata
  
 
no co... Łosiem chcę sie pochwalić
  
 
ale ma ktos jeszcze espero ? bo jak widze malo osob z espero zostalo co do weekendu to niestety ja pracuje w systemie 4brygdowym ktory skuteczni przeszkadza w wielu planach. obecny weekend caly na 14. Za to pon i wt wolne pozniejszy weekend na rano caly.
  
 
Cytat:
2010-03-23 21:27:24, bogdan1 pisze:
Nie opieraj się tak twardo na pomysłach żółtodziobów /śmiem twierdzić , że to właśnie żółci wykończyli śląską tradycję regularnych spotkań wymyślając na siłę terminy /np. w okresach prawie świątecznych albo w największy wypizdów (sybir, mróz, ulewy ..itp) / Jakiś łikend na pewno się trafi ...ale zdecydowanie bliżej lata



Ależ narzekasz Bogdanie...
Prawie czyni wielką różnicę. Poza tym rzuciłem wolny pomysł bez konkretnego terminu
  
 
Cytat:
2010-03-24 10:39:53, archive15 pisze:
Ależ narzekasz Bogdanie... Prawie czyni wielką różnicę. Poza tym rzuciłem wolny pomysł bez konkretnego terminu


nie ma żadnego prawie ..w miarę konkretnie określiłem stan rzeczy bo naprawdę zrobiło się fatalnie w tej zakresie

Mało (a rzekłbym wcale) znasz historię klubowych spotkań ..więc brakuje Ci odnośnika , powiem tylko , że jesio ze 2 roki temu wyglądało to zupełnie inaczej !

No cóż ...lato szybko się zbliża ...termometr w słoneczku pokazywał mi chwilę temu 30 Celcjuszy !...szansa jest