Tu sie witamy - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Posiadacz corsy c wita pozostałych cosarzy!
  
 
Witam wszystkich . latam Vauxhallem Corsa B z kiera po prawej stronie na zielonej wyspie zwanej Irlandią. pozdrawiam
  
 
hej mam na imie kamil właśnie zostałem posiadaczem corsy C 1.3 dti 04 r. mam andzieje ze bedzie super współpracować i pokmagać sobie nawzajem :p
  
 
Witam wszystkich "nowych" i od razu mała prośba hehe

wypelniajcie profil

pozdrawiam
  
 
Witam! Miesiąc temu kupiłem to auto do jeżdżenie na codzień. Rocznik 2001 z najmniejszym silnikiem. Jestem przerażony przyspieszeniem tego auta... Ale kobieta jest zadowolona, bo to głównie dla niej, nie dawała już rady kręcic kierownicą w ładzie...
Na dzień dobry poza płynami musiałem wymienic pękniętą sprężynę w przednim zawieszeniu i czujnik ciśnienia oleju. Sam wymieniłem akumulator i to była niezła zabawa Długo myśleli jak utrudnic życie takim jak ja...Poza tym OK. Będzie w dobrych rękach
  
 
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy małych opli Moja Corsa to autko które z zewnatrz niczym się nie wyróżnia, natomiast pod maską zainstalowałem popularny silnik 2.0 16V XEV 136km, więc jestem posiadaczem małej rakietki Pozdrawiam wszystkich członków forum
  
 
witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy opelków
  
 
witajcie.
wlasnie dopiero co kupilem corse w dieslu z 1994 roku. nie jestem jakims szczegolnym milosnikiem general motors, ale jako ze to UK i auto brytyjskie to jakby troche latwiej w razie gdyby co...
  
 
Witam serdecznie na forum i w klubie.Właśnie stałem sie szczęśliwym posiadaczem Opla Corsy B)
  
 
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem z Poznania. Od 12 lat jeżdżę oplem corsą wcześniej przejściówką a obecnie od roku mam corsę B 1,2. Mam jeden poważny problem i założę nowy wątek, mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże bo mechanicy rozkładają ręce. Pozdro
  
 
tygodniowy właściciel Corsy B 1.0
wita wszystkich
  
 
Witam wszystkich
  
 
witajcie corsiarze !!
jestem szczesliwym posiadaczem corsy 1.4 eco 97 i napewno bede potrzebował pewnych informacji dlatego chciał bym się do was przyłaczyć
  
 
Witam
Posiadam Corse B 1.0 12V (niestety mała pojemność ale da sie jeździć ) z chęcią przyłacze sie do was przydadzą mi sie pewne informacje na temat samochodu. pozdrawiam
  
 
Witam Wszystkich

Jestem Nowy Tutaj i wogule na Polskich Stronach...

Jestem Rodowity Niemiec co mie moja Mama i koledzy po Polsku na uczyli

Mieszkam w Essen (NRW) i w 2001 zalozylem Opel Club Gelsenkirchen z mojom zonom i Kolegom,,, Jestesmy teraz Okolo 30 Member..

www.oc-gelsenkirchen.de

Jezdze 3 Samochody

Corsa A Gsi 2l Turbo
Corsa A Gsi 1,6 z 2 xWeber Gaznikiem
Zafira OPC

P:S

Sorry za Blendy Polskie
  
 
Bardzo serdecznie witamy kolegę Turbo11 jest nam bardzo miło że zagościłeś u nas zapraszamy częściej oczywiście odwiedzimy twoja stronę klubu
pozdrawiam!
  
 
witam wszystkich CORSIARZY I CO(SIA)RSARKI!!!!
JESTEM TU NOWY I MIłO MI WAS POZNAC
x()
  
 
Kultura wymaga aby się przedstawić i przywitać. Tak więc wita was WojMaz. Pozdrowienia dla wszystkich Corsomaniaków
  
 
Siema, Siema wczoraj widzieliśmy sie na spocie Opel klub polska i gadaliśmy chwile ja jestem od tej zielonej corsy miło było poznać i mam nadzieje do szybkiego zobaczyska!
pozdr.
  
 
witam wszystkich jestem Rafał corsa 1.4 /97r.