Tu sie witamy - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i nadeszła moja kolej na powitanie...
Srebrna Corsa 1,5 TD czeka na parkingu na tablice rejestracyjne...
  
 
Witam witam. Krzysiek z Warszawy. Opel Corsa B 1,2. Znalazłem w necie to forum. Na pewno będę często tu zaglądał.
pozdr
  
 
Cytat:
2007-11-03 22:38:21, _Zaper_ pisze:
będę często tu zaglądał.



tez tu zaglądam ale pustki że az straszy
  
 
Czyżby coraz mniej corsiarzy??
  
 
są i to coraz więcej ale na...innych forach
widocznie To tu jakoś nie przypadło im do gustu lub nie ma takiej siły przebicia
  
 
Trzeba działać, działać łatwo nie będzie ale wystarczy chcieć
  
 
Witam. Adrian, Corsa B 1.4 8v, bordowy metalik, 96 r.
Pozdrawiam
  
 
WITAM WSZYSTKICH CORS(i)ARZY. Piotrek
  
 
Witam wszystkich jestem Przemek Corsa B 1,4 95r. pozdrawiam wszystkich Corsomaniaków
  
 
Witam!
Od czasu do czasu uzytkuje Opla Corse C. 1.0
Czasem cos mu dolega, wiec z checia dowiem sie czegos od doswiadczonych uzytkownikow tego samochodu.

Pozdrawiam!
  
 
Witam wszystkich posiadaczy tak wspaniałego wozu jakim jest OPEL CORSA. Ja jestem właścicielem CORSY B 1.2 8V od trzech lat. Myślę że będziemy się tu dobrze bawić. Pozdro raz jeszcze.
  
 
no ja na przykład zaglądam i lubie tą stronke jakieś gadżety mota moze bym coś zarzucił zapraszam do Mielca moze jakis zlot na WAKACJE.pozdro Mielec Podkarpacie
  
 
Witam jestem od niedawna szczesliwym posiadaczem Opla Corsy A. Mysle ze uzyskam tu wiele niezbednych porad do tuningu mojej kobzy. POZDRO
  
 
Hej jestem tu nowy. I jeste szczesliwym posiadaczem corsy B. Mam nadzieje uzyskac tu duzo nowych informacji na temat mojego autka. Pozdrawiam wszystkich;]
  
 
Witam jestem posiadaczem wymiatacza szos opel corsa B 94r mam nadzieje ze dowiem sie tu czegos ciekawego na rozne tematy
Pozdrawiam z mikołowa
  
 
Witam jestem posiadaczem Opla Corsy B 1.0l 12v 99r.
  
 
hejka!!
od paru miesięcu jestem posiadaczem corsy b 1.4 16v!!!
nie wiem czy to był dobrzy wybór ale czas pokaże!!!
pozdrawiam
  
 
Jestem z wami! corsija
  
 
Siemka jestem tutaj nowy witam wszystkich serdecznie.Jestem posiadaczem opla corsy B X12XE.POzdrawiam
  
 
hej jestesm z wami od niedawna