Ukradli mi wozik :-( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-02-25 08:34:13, Soyer pisze:
Majchal-odsyłasz do postu który sam zapoczątkowałem ale..do którego nie mam dostępu !!!To nie fair i pewnie wielu się ze mną zgodzi.Czyżby rady zwiazane z alarmem w poldku były tylko dla uprzywilejowanych ????Innym się nic nie należy ???--uważam ,że ktoś tu trochę przesadził - ograniczając dostep do tego wątku...
Pozdrowka



Temat został zamknięty, poniważ zawarte w nim informacje mogły by być pomocne nieuczciwym ludziom. Nie jest to żadna złośliwość wobec twojej osoby Soyer.
  
 
uuuuu szkoda kolejny klubowicz okradziony ze swojego skarbu
  
 
Janio-twoje wytłumaczenie to nie jest żadne wytłumaczenie !!!! Podtrzymuje swoje zdanie-ograniczanie dostepu zainteresowanym do tak ważnego tematu jest nie fair. Sama przynależność klubowa nie powinna dzielić posiadaczy poldków na tych co mogą i nie mogą w tak ważnej sprawie zabrać głos i wysłuhać porad na temat zabezpieczenia poldka przed kradzieżą .Jestem kategorycznie przeciwny takiemu traktowaniu posiadaczy poldków nie zrzeszonych z różnych powodów w klubie.....
POZDRAWIAM
  
 
Przykro mi strasznie. Mam nadzieje, ze miales AC.

Tak sie bedzie dzialo dopoki sprzedawca czesci nie bedzie musial udowadniac skad je ma. Mysle, ze poniewaz ten problem nie dotyczy "porzadnych ludzi", ktorzy zarabiaja 7 tys. netto i grzeja lawy w Sejmie - ci juz dawna nie jezdza produkcja FSO - to nic niestety sie tu nie zmieni.

Pocieszam
Adamus
  
 
to już chyba trzeci skradziony albo czwarty
  
 
bardzo mi jest przykro z powodu kradzieży-to musi być koszmar dla Ciebie....
  
 
pozostaje mi sie tylko przyłączyc do kondolencji.Juz nie bede mowil co bym takim ^%$%^$ zrobil.Mi sie wlamali do auta miesiac temu i na szczescie bylem stratny tylko uszczelke do tylnego trójkącika
  
 
Poprostu szkoda słów.....
  
 
Jednym słowem kicha
  
 
Nie tak dawno slyszalem w tv jaki mechanizm panuje na gieldzie. Policja chodzi i sprawdza czy towar jest legalny np. drzwi i sprzedawca pokazuje papierek ze on je kupil legalnie np. rok temu i jeszcze nie sprzedal. A w miedzy czaie opchnol jzu mzoe z 10 sztuk takich dzwi :P Znajac naszych policjantow to ludzie na gieldzie wiedza kiedy bedzie kontrol, albo tez sprawdzajacy biora w lape i poprostu kontroluja tylko co niektorych itp. Kradzierzy nie wyeleminujedmy do czasu do puki sprzet u nas bedzie tak drogi jak jest teraz. My amy czeny przewarznie wyzsze niz w niemczech, tylko ile my zarabiany a ile niemiec.

Poldka otworzyc to rzaden problem. Przy wyrobionych patecikach starczy jakikolwiek kluczyk. Nie mowie o innych banalnych sposobach. Ale sadze ze zalozenie jakiegos konkretnego alarmu powino zalatwic sprawe, ablo cudownego urzadzonka wlasnej roboty:P Bo wtedy pospolite zlodziejaszki nie beda sie brac za to:P
  
 
SOYER nie bardzo rozumiem twojej irytacji. Założyłes temat, ale był on martwy od 4 września. To już jest prawie pól roku!!! Nic nikt tam nie dopisywał, ani nie przeglądał, czyli zainteresowanie nim było ZEROWE! Skoro nikt się nim nie interesował to postanowiłem nie robić bałaganu tylko podpiąć się pod już istniejący, ale nieużywany. A zamknięty jest dlatego, że klubowicze wypowiadają się w nim o zabezpieczeniach i nie mam ochoty mówić całej Polsce jakie mam zabezpieczenie w swoim samochodzie. Grono klubowiczów jest na tyle zaufane, że mogę sobie na to pozwolić. Nie każdy gość z zewnątrz, który czyta nasze forum musi mieć dobre intencje. Nie denerwuj się proszę, bo to chodzi nie o to że to TWÓJ post jest zablokowany, ale po prostu zablokowałem dotychczas martwy post. Jeżeli bardzo chcesz to mogę go przeedytować, zostawić w postaci w której był w połowie lutego a otworzyć inny, nowy o niemalże podobnym tytule i treści.
Teraz mówię do wszystkich, którzy mają mieszane uczucia, i proszę abyście dobrze mnie zrozumieli.
Klubowicze jako tacy są jedną wileką rodziną, a jak każda rodzina ma swoje sekrety, które nie chcemy aby wychodziły na cały świat. To nie tak że blokujemy tematy tylko dlatego żebyście wy czegoś nie widzieli. Tematy zablokowane są tylko te które dotyczą "sekretów" i spraw ważnych dla klubowiczów.
Drogi SOYER, jeśli bardzo ci ten temat leży na sercu i chcesz go, to mogę przeedytować i oddać w poprzedniej formie. Będzie sporo pracy, ale ze mną jak z dzieckiem. I nie zaczynajmny kolejnej dyskusji nad uprawnieniami klubowicz/sympatyk. PROSZĘ

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei,
może to wszystko, co mu zostało.
  
 
......tylko dlaczego powoli wszystko staje się "sekretem rodzinnym"???



Pozdrawiam Cosmo
  
 
A ja pomimo że nie ma dostępu do tego wątka jestem za opcją ukrywania go od "obcych". Nie róbmy z siebie złodziei, ale zawsze lepszy będzie z niego pożytek jak przeczyta go 100 osób a nie 1000.
  
 
Cosmo chyba trochę teraz przesadzasz.
Na 10 stron forum, czyli 250 tematów jest zablokowanych dla klubowiczów jedynie 14 ( w tym są chyba 4 ankiety, 3 tematy dotyczące ustaleń zlotów a więc o konkretnych ustaleniach i tak kazdy się dowie w odpowiednim czasie), co daje zalewdie 5,6%. Czyli blisko 95% forum jest ogólnodostępne dla każdego! Tak więc twierdzenie że
Cytat:
powoli wszystko staje się "sekretem rodzinnym

jest mocno przesadzone i troszkę niesprawiedliwe
  
 
Cytat:
2003-02-25 22:34:12, MAJCHAL pisze:
Cosmo chyba trochę teraz przesadzasz.
Na 10 stron forum, czyli 250 tematów jest zablokowanych dla klubowiczów jedynie 14 ( w tym są chyba 4 ankiety, 3 tematy dotyczące ustaleń zlotów a więc o konkretnych ustaleniach i tak kazdy się dowie w odpowiednim czasie), co daje zalewdie 5,6%. Czyli blisko 95% forum jest ogólnodostępne dla każdego! Tak więc twierdzenie że
Cytat:
powoli wszystko staje się "sekretem rodzinnym

jest mocno przesadzone i troszkę niesprawiedliwe



Zawsze można zacząć należeć do "rodziny"
  
 
Cytat:
Zawsze można zacząć należeć do "rodziny"



No właśnie.
  
 
Soyer aby Ciebie usatysfakcjonować to myślę że MAJCHAL powinien odblokować wątek (po edycji) a ja kieruję klubowiczów do mojego wątku który założyłem 04.01 również po kradzieży auta naszego kolegi klubowego.

Zabezpieczenia przed kradzieżą
  
 
Nie mam zadnego do Ciebie żalu....:) Po prostu tylko jest wielu użytkowników tego fajnego forum , którzy na pewno też by chcieli zabezpieczyć autko w jakis prosty a jednocześnie genialny sposób...
Ale nie ma po co robić burzy w szklance wody.........

Soyer PTK#554
Polonez 1,6 GLE Orciari + Lpg

[ wiadomość edytowana przez: Soyer dnia 2003-02-27 08:19:54 ]
  
 
Cytat:
2003-02-27 08:18:11, Soyer pisze:
Nie mam zadnego do Ciebie żalu....:) Po prostu tylko jest wielu użytkowników tego fajnego forum , którzy na pewno też by chcieli zabezpieczyć autko w jakis prosty a jednocześnie genialny sposób...


Masz rację ale może też trafić się "amator cudzej własności" i jeżeli przeczyta dokładnie w sposób szczegółowy kto jak zabezpieczył auto to wiesz czym może się to skończyć - stąd tematy zamknięte i z nich korzystamy w takich przypadkach - to jest klub i zawsze możesz do niego przystąpić
  
 
Cytat:
2003-02-27 09:19:21, GDA pisze:
to jest klub i zawsze możesz do niego przystąpić





Nie namawiam, ale polecam