GŁOŚNIKI NA TYŁ, JAKIE?????????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
radyjo juz jest
teraz glosniki, w drzwiach mam jakies SONY i wiecej nic o nich nie wiem, teraz poszukuje jakichs glosnikow na tyl....
chcialbym takie zeby weszly w standardowe dziury przy szybie (MK V '91 hatchback) zebym mogl bez problemu polke wyciagac tylko ze z tego co wiem to ciezko takie dostac, ale mam w polce juz dziury po glosnikach po starym wlascicielu (tez elipsy) to jeszcze ewentualnie moglbym do tych dziur jakies dopasowac, chcialbym 2-drozne lub 3-drozne i zeby to nie byly tanie "kupy" ale tez nie takie z gornej polki bo braknie $$$
pomozcie bo na glosnikach to sie znam tyle co nic
  
 
tylko firmowki kupuj!! zadnych boschmenow czy firstow!! kuzyn kupil Sony Xplody (czy jakos tak ) nowki ze sklepu za 240 zloty chyba... na samym radiu daja lepszy bas niz tyba buschmena 25cm na wzmacniaczu!! ja mam 16,5cm Axtony w miejscu oryginalnych fordowskich 5X7 i szkrzynie basowa w bagazniku i wystarczy z tylu...
  
 
.....chłopaki.....można się wkurzyć .....macie szczęście, że Lucasa już tu nie ma bo by was odpowiednio "poczęstował" .......odpowiem jednak spokojnie :
- są w twj nowootwartej kategori już cxhyba conajmniej 2 wątki o głośnikach na tył, więc........SZUKAJ NA FORUM
  
 
Gdybym był moderem od razu bym zamknął ten temat podająć informację że było niedawno...
  
 
Kruchy.....mam inny pomysła ........tym "wygodnym", którzy nie używają przed zapytaniem "SZUKAJ" polecalibyśmy..........Firsty i Fennery......zupperrrr zestaw za dobre pieniądze .....tym, którzy już coś niecoś "szukali" można by serwować Mediony/Teviony (są zresztą bardzo ładne) a do tego Boschmanny.....a co?....troszkę się wysilili więc mają lepszy sprzęt
  
 
Cytat:
2005-06-17 14:15:57, Andrew pisze:
Kruchy.....mam inny pomysła ........tym "wygodnym", którzy nie używają przed zapytaniem "SZUKAJ" polecalibyśmy..........Firsty i Fennery......zupperrrr zestaw za dobre pieniądze .....tym, którzy już coś niecoś "szukali" można by serwować Mediony/Teviony (są zresztą bardzo ładne) a do tego Boschmanny.....a co?....troszkę się wysilili więc mają lepszy sprzęt



  
 
Zamykam wątek

Wątki o podobnej tematyce są TUTAJ i TUTAJ


PS.
Początkowo nie zamykałem wątku bo jego nazwa jest ułatwiająca szukanie, ale już i tak jest spalony. Rozmawiałem z moderatorem forum i on ma możliwość zmiany tytułu wątku, więc zostanie zmieniona nazwa jednego z wątków na taką żeby jak najczesciej zwracało ją jako wnik zapytania

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2005-06-18 16:58:54 ]