W R O C Ł A W - spoty - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja juz krajowi oddalem co mu sie nalezy i nadal jestem chetny na spota z tego co wyczytalem na forym FSO AK dolny slask chce sie spotkac 17.06 i zorganiozac wypad do sklanego miasta w czechach! ja jesli tylko nie bede pracowal pisze sie na ten wyjazd wszystkimi kończynami! zapraszamy rowniez wszytkich milosnikow fso z naszego regionu!
  
 
Panowie, orientujecie sie moze czy 24.VI odbedzie sie motobazar na Karmelkowej?
  
 
wypad do skalnego miasta raczej pewny spotykamy sie w Wałbrzychu na parkingu pod palmiarnią o godz 8,00 chyba ze komus nie pasuje lub nie wie gdzie to( tak jak ja) to ja z Berkiem planujemy spotkac sie w słotwinie taka wioska graniczaca ze swidnica! godziny jeszcze nie ustalilismy! jesli ktos jest chetny zapraszamy cel wyprawy skalne mioasto w czechach!
  
 
wypad do skalnego miasta raczej pewny spotykamy sie w Wałbrzychu na parkingu pod palmiarnią o godz 8,00 chyba ze komus nie pasuje lub nie wie gdzie to( tak jak ja) to ja z Berkiem planujemy spotkac sie w słotwinie taka wioska graniczaca ze swidnica! godziny jeszcze nie ustalilismy! jesli ktos jest chetny zapraszamy cel wyprawy skalne mioasto w czechach!
  
 
Witam
Czy ktos z Wroclawia wybiera sie do Czerniewic? Ja bede startowac w sobote rano (okolo 9:00) z ul. Paderewskiego. Jezeli ktos bedzie jechac o podobnej godz. to z checia bym sie dolaczyl do kolumny.
Pozdrawim