W R O C Ł A W - spoty - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czekam i czeka i czekal bede! ludzie co z wami????????????
  
 
Kurde ja bym się mógł pokazać, pochwalić swoim "wynalazkiem". Ale niedziele odpadają, bo rzadko zostaje na weekend we Wrocławiu
  
 
wiem ze PTK ma spotkania co srode o 19 na parkingu w galerii dominikanskiej! zastanawiam sie czy sie do nich nie wybrac! ale bym byl rad jasli kotos z AK tez by tam podjechal! wiec jak? komu pasuje?
a moze inne sesowne propozycje?
  
 
to co robimy w końcu jakiś spocik za tydzień?
  
 
mnie nie bedzie na od 21.08 do 25.08 a 7.09 ide w kamasze wiec jesli uda sie cos zorganizowac bede bardzo rad!
  
 
Cytat:
2006-08-18 22:58:47, STRUGAR pisze:
mnie nie bedzie na od 21.08 do 25.08 a 7.09 ide w kamasze wiec jesli uda sie cos zorganizowac bede bardzo rad!


czyli za tydzień w niedziele jeszcze będziesz?
  
 
za tydzien w niedziele bede!
  
 
czyli kto jest chętny żeby wreszcie jakiś spocik we wrocku za tydzień w niedziele zrobić,bo ja i kolega strugar jesteśmy
  
 
ja jestem chetny na spot ale nastepna niedziela nie zabardzo bo w sobote ide na wesele takze niewiem czy sie wyrobie czasowo
  
 
no to co bedzie z tym spotem ?
  
 
narazie odpadam bo noge skrecilem i furak odstawiony
  
 
ja z dniem 7.09 wymeldowuje sie zdolnego slaska i mnie na najblizsze 9 miesiecy temat ten nie bedzie interesowal!
probowalem cos zwolaci i prawie mi sie udalo niestety tylko prawie!
  
 
Cytat:
ja z dniem 7.09 wymeldowuje sie zdolnego slaska i mnie na najblizsze 9 miesiecy temat ten nie bedzie interesowal!


Wygodnych kamaszy życzy Zielona Góra
  
 
wczoraj ja i kolega Gwiżdziu zrobiliśmy sobie mały nioficjalny spocik w
Wałbrzychu na pięknym zamku Książ.Gwiżdziu oprowadził mnie po tym pięknym obiekcie za co mu serdecznie dziękuje W planach mamy pod koniec września wyjazd naszymi maszynami do Czech celem obejrzenia skalnego miasteczka,
oto kilka fotek z mini spciku:











[ wiadomość edytowana przez: tur dnia 2006-09-11 13:55:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: tur dnia 2006-09-11 13:56:09 ]
  
 
nieplanowane bardzo fajne spotkanie
  
 
Może bedziecie robić spoty tak jak PTK w sody o 19 na parkingu pod Poczta Główną? W PTK polonezów coraz mniej wiec jak poąłączymy siły bedzie nas więcej. Czy ktoś z Wrocka wybiera się do Warszawy na 55-lecie FSO???
  
 
Wrocław to żyje wogóle??
  
 
Taaa...kwitnie wręcz.
Ostatnio byłmega zlot koło marino...stary borek i eskort cabrio.
Się Jesionek nam obudził.
  
 
to może coś w końcu zorganizujemy spocik ,jest nas przecież parę osób,
ja i gwiżdziu na pewno byśmy się stawili


[ wiadomość edytowana przez: tur dnia 2006-11-07 23:49:19 ]
  
 
jak termin spasi to moze tez sie zaloguje na spocie