Tojka Miśka - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-01 12:36:25, Kafi pisze:
Raczej Sino-koperkowy



Sino-koperkowa perła

142:
Były sobie drzwi..


143:
Wielokrotnie opisywana konserwacja.. pewnie od niej siadły zawiasy w drzwiach


144:
Ciachnięte drzwi już z częściową reperaturką. Obecnie jest to już odpowiednio przycięte /na foto wersja beta/ wypełnione cyną /biedne zawiasy/ oraz pokryte podkładem. Szykuję się do wierzchniej strony..
  
 
No to jest zadanie dopiero , jestem ciekawy jak tam sprawa wyglada o Looqasha teraz w drzwiach ( bo chyba pare lat minelo)
  
 
Misiek powiedz jak do tej pory ile Cię kosztowała ta renowacja?


Bo Ja w swój wynalazek już ho ho dużo włożyłem ale . . . zobaczycie fotki jak go skończymy.
  
 
Cytat:
2008-09-04 07:28:10, Kafi pisze:
Misiek powiedz jak do tej pory ile Cię kosztowała ta renowacja? Bo Ja w swój wynalazek już ho ho dużo włożyłem ale . . . zobaczycie fotki jak go skończymy.



Założenie przyjęte na samym początku: nie liczyć ile wydałem
Naprawdę

Kafi, a co Ty tam majstrujesz?
  
 
Kafi, moze borewicz ?
  
 
Właśnie wróciłem z wycieczki tojką!!!! (start niedziela, 6:45) trasa o dlugości ~1km.. bez świateł, tablic, zderzaków, błotników, drzwi, okien (poza przednią szybą), klapy bagażnika, siedzeń (poza siedzeniem kierowcy ale i tak bez zagłówka), pasów, klapki wlewu paliwa /najważniejsze! / i bez przeglądu. Był kierowca, prawko, kluczyki, OC, 69KM i 12litrów paliwa w baku. Do tego pilot z przodu i obstawa z tyłu.
Ale się super jechało

Mam nadzieję, że teraz pracę nad tojką przyspieszą
  
 
Nie wierzę, że nie zrobiłeś ani jednego zdjęcia z tego zacnego wydarzenia
  
 
Cytat:
2008-09-14 10:46:56, marcin032 pisze:
Nie wierzę, że nie zrobiłeś ani jednego zdjęcia z tego zacnego wydarzenia



Niestety, nie mam ani jednej. Zostaje tylko tzw. "przyjemność z jazdy" - większa niż kiedykolwiek
  
 
Cytat:
2008-09-14 11:40:57, MisiekII pisze:
Niestety, nie mam ani jednej. Zostaje tylko tzw. "przyjemność z jazdy" - większa niż kiedykolwiek


Misiek gratulacje!! Robie takie oczy i strasznie żałuję, że nie zrobiłeś pamiątkowej fotki. Ależ to musiało fajnie wyglądać
  
 
Cytat:
2008-09-12 18:32:25, CzapCzap pisze:
Kafi, moze borewicz ?



NIE!
  
 
Cytat:
2008-09-12 18:16:07, MisiekII pisze:
Kafi, a co Ty tam majstrujesz?



A Takiego małego Wariata

na razie powiem tylko tyle 285KM z 2,0 Bi-turbo ( Powiem tylko że to cudo pochodzi z niedocenianego Fiata Ritmo 130TC Abarth ) kończy się malować ( silnik ) po hamowni i strojeniu przez P. Jacka

Nadwozie jeszcze gnije ale już je odkryliśmy stało tak ok. 28 lat nieużywane po plandeką na dworzu. ( nie jest to Ritmo )
  
 
Cytat:
2008-09-15 08:03:09, Kafi pisze:
NIE!



Szkoda
  
 
Ale Wierz Mi że były mocna plany na Borewicza w coupe 3D lecz niestety z obawy przed rozdarciem nadwozia przez tego małego Potworka zrezygnowaliśmy.
  
 
Cytat:
2008-09-15 08:56:40, Kafi pisze:
Ale Wierz Mi że były mocna plany na Borewicza w coupe 3D lecz niestety z obawy przed rozdarciem nadwozia przez tego małego Potworka zrezygnowaliśmy.


ja uważam ze kafi powinien zrobić fotostory i pokazać nam co tam dłubie
a nie tylko efekt
  
 
na razie nie ma co pokazywać Silnik jak się ukończy to go obfocę a autko no nie wiem czy chcę Wam już go teraz pokazać

Powiem tylko że Włoskie
  
 
Ok , fiat 127, 128, 131 ??


  
 
Blisko Czapek blisko
  
 
125p
  
 
no jak??

To już bym wolał Poldolota
  
 
Nie jestem w temacie , ale napisze co kolwiek .

Fiata 125 włoskiego
lub Fiat 500 (650)