Tojka Miśka - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oczywiscie ze twoja tez jest pikna ale trza nowy poscik załorzyc i leciemy.
MISIEKII zes chopie kawał roboty odwalił z tym silnikiem.
  
 
Cytat:
2005-09-19 19:48:52, gladiator pisze:
Oczywiscie ze twoja tez jest pikna ale trza nowy poscik załorzyc i leciemy. MISIEKII zes chopie kawał roboty odwalił z tym silnikiem.


gladiator jakiej roboty przecież to od nowości ja zakąłdam patent Miśka dziadka na chłodnice bardzo dobry jak dziś dokładnie popatrzyłem na swiją
  
 
Ależ proszę bardzo
  
 
No tylko pozazdrościć silniczka

Edit:
Ale mój niedługo też taki będzie


[ wiadomość edytowana przez: looqasch dnia 2005-10-02 17:27:29 ]
  
 
Cytat:
2005-10-02 17:23:39, looqasch pisze:
No tylko pozazdrościć silniczka




Co prawda to prawda, silniczek poprostu pszczolka, ma tylko 69 KM a wiele potrafi np. jest w stanie rozpedzic Carinke do 170km/h a przeciez to kawal fury .





[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2005-10-03 09:00:22 ]
  
 
Ja już ją zachwalałem i nie będę powtarzał bo mu w końcu korniki oblezą!!!

Super Bryka kiedyś pojadę do tego Szczecina ją zobaczyć
  
 
Kto mowi, ze Diesele sa mulowate ten jest w bledzie . O to krotki filmik przedstawiajacy potezna moc drzemiaca pod maska tych klekotow. Przedstawione w filmie opalowozy maja silniki 3000cm3 24V TD 425KM i 750NM. Plotki mowia, ze "Miskowoz" tez szykuje sie do przyjecia takiej mocy Pozdro

Diesel Boost
  
 


Ale kopciuchy

Miśkowóz jeśli juz to małe turbo w przyszłości Docelowa moc <= 80KM za to więcej momentu przy niskich obrotach.
Wszystko własnej koncepcji

Pozdrawiam

  
 
Ciekawe jakie oni mają przepały a co do kręceniia to benzynce to lepiej wychodzi.

Pozdro.
  
 
Tutaj można składać gratulacje z okazji 1000dnia spędzonego na forum przeze mnie i miśkowóz
  
 
hehehee

gratulacje
  
 
MisiekIImoje gratulacje
Usałuj w maseczke
Miśkowózową Carineczke
  
 
Misiek dołączył do ELITY tego (i całego motonews) forum ))) gratuluję serdecznie Tobie i Carince. Musze sprawdzić ile czasu ja tu jestem...
  
 
Bardzo Wam dziękuję .. wszystkim szczerbatym, poetom i tym z wyłupiastymi oczami i jeszcze szczerbatym poetom z wyłupiastymi oczami też
  
 
Panowie ktoś powiedział że Carinke "miśkową" można rozpedzić do 170 km. Ja sądze że można i do 200 km. Z pracy do domu mam około 3 km autostrady A4 i tam wyciągam 170 km, dalej nie próbowałem bo miałem troche "łyse "opony i w zawieszeniu pewne braki. Ale na wiosne kto wie może pokusze się o takie testy bo silniczek jak najbardziej da rade tyle że zawieszenie musi być w dobrym stanie)
Inna sprawa że takie zachowanie "prowokuje" posiadaczy najnowszych Audi A6 i BMek - ścigaja się wtedy do upadłego bo dla nich do dyshonor dać się wyprzedzić 20 letniej toyocie. A przecież to w końcu nie o to chodzi)
  
 
Z autopsii wiem ze ten model ma w brief-ie wpisana predkosc max 160 km/h, moja akurat tyle wyciaga spokojnie chociaz jechalem nia nawet 180 ale w tym momencie konczy sie obrotomierz (przed czerwonym). jak ktos chce niech probuje wiecej mi wystarcza 160 z ktorego bardzo zadko korzystam bo to w koncu nie samochod sportowy

Pozdrawiam.

ps. nie ma nikt na sprzedaz silnika od celicy gt????
  
 
Cytat:
2005-11-26 14:08:04, maciass pisze:
ps. nie ma nikt na sprzedaz silnika od celicy gt????



Dużo przeróbek.. kiedyś troche przerabiałem temat
Ale jedną carinkę można by przygotować pod wycinanie bm-ek Może kiedyś...

Co do prędkości to chyba nie da rady. Moc maksymalną mamy przy 4600obr. Zabraknie więc najprawdopodobniej obrotów zeby sie dalej wkręcić... Ale próbować można -raz kiedyś choć przyznam, że Vmax mnie jakoś nie interesuje za bardzo. Raz tylko wracałem 150km/h znad morza, 4 osoby na pokładzie. Nigdy więcej takiej prędkości osiagać nie potrzebowałem....

Pozdrawiam
  
 
W tym modelu predkość maksymalna jaką mam na liczniku to 200 km , więc mysle że spoko można taka wycisnąć. Zresztą co tam myśle jestem pewien ! Oczywiście dotyczy to wózków w 100% sprawnych, zawieszenie itp. Po 20 latach to już inna sprawa. Jak zrobie do końca blacharke to być może sprawde , teraz to za duże ryzyko, zreszta trzeba poczekać na lato aż drogi będą suche . Pozdrawiam)
  
 
Może kiedyś się dobrze ubezpieczę w dobrą polisę i spróbuję,u mnie czerwone na obrotomierzu zaczyna się od 5000 i jeszcze tego czerwonego jest kawałeczek aż mnie to zaciekawiło ile się da
  
 


5400rpm to max obroty na jakie "pozwoli" pompa, można przeliczyć jaka to prędkość będzie... (moc to juz wtedy ledwo ledwo na pewno )

Pozdrawiam