Ł Ó D Ź - spoty - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
AAAAAAAA chopaki w ten weekend sa jakiestrgi w hali tzra się będzie gdzie indziej przetasowac!! Czekam na propozycje... może na parkingu np przed Geant'em na Pilsudskiego? Wejscie Bliżej Wydawniczej?
  
 
Ze względu na odbywające się targi spot przenosimy na parking przed Geant'em na ulicy Włókniarzy. Godzina pozostaje bez zmian.
  
 
postaram sie przyjechac o ile uda mi sie na czas z warszawy wrocic z gieldy
  
 
Cytat:
2006-03-04 19:31:18, Hrumak pisze:
postaram sie przyjechac o ile uda mi sie na czas z warszawy wrocic z gieldy



Mam nadzieję, że jutro się pojawisz
  
 
No i po spocie. Frekwencja jak na Łódź całkiem niezła
  
 
Samochodów co nie miara .
  
 
Cytat:
2006-03-06 00:36:58, Mikry pisze:
Samochodów co nie miara .


I do tego bardzo spoko atmosfera.Dawno sie tak nie usmialem.Pozdrowki dla obecnych na spocie
  
 
Cytat:
2006-03-05 18:57:54, Toma pisze:
No i po spocie. Frekwencja jak na Łódź całkiem niezła


Brawo dajcie jakąś relację

  
 
Witam

Czy jeśli nie jestem członkiem klubu mogę pojawić się na spocie ?
Jestem z Łodzi i od niedawna jestem "szczęśliwym" posiadaczem 125-tki z 1980r ).

Pozdrawiam
  
 
Jaaaasne wpadaj, bedziesz wyczekiwany i b mile widziany
  
 
Cytat:
2006-03-06 22:18:47, Siurzewski pisze:
Witam Czy jeśli nie jestem członkiem klubu mogę pojawić się na spocie ? Jestem z Łodzi i od niedawna jestem "szczęśliwym" posiadaczem 125-tki z 1980r ). Pozdrawiam



Trochę się spóźniłem Amigas już odpowiedział wyczerpująco na Twoje pytanie.

Tylko dodam, że wstępnie spocik odbędzie się 9 kwietnia. Godzinę i miejsce podamy bliżej terminu.
  
 
Fajno ;]
Przyjade pokazać swoje krzywe drzwi
  
 
Cytat:
2006-03-06 22:25:59, Toma pisze:
(...) Tylko dodam, że wstępnie spocik odbędzie się 9 kwietnia (...)

Kwiecień - to brzmi wiosennie - jak muzyka, jak świergot ptaków...
  
 
Jeszcze mała prośba na koniec. Jeśli Panowie używacie komunikatora , prosił bym o podanie numerów, jeśli mielibyśmy sie spotkać w kwietniu chciałbym ociupinkę poznać Was wszystkich.
  
 
czesc osob nr np. gg podaje w swoich profilach...
szkoda, ze tak pozno sie odezwales, bo moze zalapalbys sie na wczorajszy spot.


pozdrawiam
cybertec
  
 
Witam

Część już spiałem, wczoraj poznałem Amigosa i Tome , bardzo mili i sympatyczni ludzie, ogólnie musze przyznać że bardzo miłe i ciepłe przyjęcie ... jak to w Łodzi

Post o spocie przeczytałem o 14:50 chyba i nie chciało mi się już dygać po auto, zresztą i tak nikogo jeszcze nie znam więc głupio tak zajechać ale w kwietniu obiecuje pełną rechabilitację
  
 
Amigosa mowisz, hmmm czego to sie człowiel nie dowie A ja cały czas zapraszam na spocik, jak znasz innych DF-owcow to przyciagnij ich na forum i na spocik w dalszym etapie
  
 
Przyjezdzaj smialo ja jak tylko moge przyjezdzam z Belchatowa i za kazdym razem atmosfera jest bardzo fajna
  
 
Cytat:
2006-03-07 19:58:41, bullit pisze:
Przyjezdzaj smialo ja jak tylko moge przyjezdzam z Belchatowa i za kazdym razem atmosfera jest bardzo fajna



Adam mam nadzieję, że na następnym już pojawisz się swoim autkiem. Może Gumisia zabrałbyś ze sobą??
  
 
Cytat:
2006-03-07 19:11:26, amigas pisze:
Amigosa mowisz, hmmm czego to sie człowiel nie dowie A ja cały czas zapraszam na spocik, jak znasz innych DF-owcow to przyciagnij ich na forum i na spocik w dalszym etapie



uups , ale jak dla mnie zostaniesz już Amigo-s


[ wiadomość edytowana przez: Siurzewski dnia 2006-03-07 21:29:23 ]