♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jedzie moze ktos jutro na "motocykle " do biłgoraja???
  
 
bede w niedziele w zamosciu skontaktuj sie zemną jakos.Zabieram syna do ZOO niech uczy sie od małego jak wygladaja nasze władze zadzace naszym państwem
  
 
no ja byłem na chwilke wczoraj ale wczoraj nie było juz wejscia na teren (w nocy byłem) a we łikend teraz nie dam rady podjechac ale motorkuw od zaje*nia!!! akurat koncerty wczoraj były chcwile postałem poogladałem motorki posłuchałem koncierta i spakowałem swoje dupsko i pupusie berbecia do ładzi i pojechalismy w dom
  
 
Hmmm widze ze na temat o lublinie wcina sie duzo ludzikow zamojscowych(nie ze bym był wscipski czy nawet przeciwny,ale po to zapodałem ten temat by zmobilizowac i czesciej sie spotykac z ludziakmi własnie z naszego wojewodztwa tzn.lubelskiego bo ostatnio mało widac zgrania u nas miłosników łady,wiec bede wdzieczyny jak na tym wątku będą sie wykazywali tylko lubelacy).

A wracajac do artuykułu zwiazanego z nami miłosnikami łądzianek z LUBLINA,bo to o nas był ten artukul-DARUJCIE SOBIE TE KOMENTARZE typu ze sa niescisłości i niezgodnosci w 100%,Panowie ten artykuł pisali ludzie nie znajacy dogłebnie naszego środowiska czy tez technologi pojazdow,badzmy im za to wdzieczni ze wogole mieli chec cos o naszej pasji napisac i ukazali ja w jak najleprzym swietle co owocuje tym ze jestesmy postrzegani jako fajna grupa milosnikow i urzytkownikow radzieckiej motoryzacji.
dalesze komentarze co do tej kwestii sa zbedne.

Arsen bardzo miło ze wkleiłeś fotki z imprezki-było świetnie,co do powtorki to zgadzam sie z Toba ze spotykamy sie bez naszych ukochanych samochodzików.

P.S.Zlot motocykli w Biłgoraju straszna lipa i tragedii,nic ciekawego nie straciliscie,
Pozdrawiam wszystkich
  
 
Cytat:
2005-07-17 15:10:26, krakus pisze:
P.S.Zlot motocykli w Biłgoraju straszna lipa i tragedii,nic ciekawego nie straciliscie, Pozdrawiam wszystkich

e no nie mow ze byłes:> bo ja tam byłem w piatek! miałem byc tez i dzis ale jeziorko było bardziej kuszace
  
 
tak jak pisal Krakus to nie my pisalismy ten artykuł tylko o nas pisali.KRAKUS GDZIE TE NASZE ZDJECIA
Deptaj tam tego kolesia nim je wywali z kompa jak juz tego nie zrobił

[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-07-17 21:53:25 ]
  
 
Deptam deptam Krzychumialł mi podesłać na e-mail ale cos chyba zapomniał,poprosze jeszcze raz panne by od niego je wzieła(nie moja wina ze koles zapomina mi wysłac fotki)
A zlocik Maichłku naprawde była wielka lipa w sobote byłem
A najwazniejsze to moze bysmy sie styknelizakupiłem na Ukraince białe kieruneczki do przodu i na bok-sa śliczne......
  
 
aha ale najleprze ze Jasiu zdobył dla siebie deske od Baltikachyba i ja sobie taka sprawie autko z nia wyglada naprawde duzo lepiej
  
 
nie wiem czy lipa czy nie bo nie wszedłem ale tyle motorkow na raz na wyciagniecie pytki az łapy swiezbia
  
 
Hi Hi widze troszke wakacje rozluzniły wszystkich i ciezko złapać wieksza grupe do małego spociku:>
A dzis mamy piekna pogode wiec moze jakas mała przejazdzka,lub piwko wieczorkiem.....
A tym czasem borem lasem pozdrawiam wszystkich
  
 
ja dzis bije z koła na biłgoraj wiec odpadam
  
 
No no ostatnio cos sie rusza pomalutku,ponoc Cypek jakas imprezke szykuje...
A ja w sobote i niedziele bylem w Czersku na zlocie pojazdow socjalistycznych i musze przyznac ze bylo naprawde sympatycznie
Dajcie znac jak by byla chec na maly spocik,pozdro
  
 
Najbardziej to mi sie watroba ostatnio ruszyla po spirytusiku jak popilismy Heh juz dawno tyle nie wlalem w swoje watle cialko
  
 
zróbmy spot wezmy aparaty bo zarzycili mi ze nic nie robie , nie jezdze nie organizuje i ogolnie sie nie interesuje klubem... moze to bedzie pozegnalny spot moze łukasz dostaniesz ta koszulke w prezencie...
  
 
piwko bylo udane panowieArsen swoje zgłoszenie do klubu wysylalem kilka razy i nie bez zmian??Nie wiem co jest nie tak,jak jestes bardziej obcykany ze strona to mi pomoz,zieki
  
 
Cytat:
2005-07-27 21:10:58, krakus pisze:
piwko bylo udane panowieArsen swoje zgłoszenie do klubu wysylalem kilka razy i nie bez zmian??Nie wiem co jest nie tak,jak jestes bardziej obcykany ze strona to mi pomoz,zieki



dopiero wieczorkiem dzis doszlo, juz statusik odpowiedni jest

P.S. mogles w ostatecznosci napisac priv do mnie lub krycha, i tak wszystkie zgloszenia laduja w naszych skzynkach
  
 
Cytat:
2005-07-27 21:10:58, krakus pisze:
piwko bylo udane panowie


cały wieczor jasio do ciebie wydzwanie!! esh a tak pił sam a ja tylko drajwerowałem ;]
  
 
Michałku wczoraj niestety nie mogłem bo piwkowałem u Zdziśka a tel mi padł i dlatego nie mogliscie sie dodzwonic.Nadrobimy nastepnym razem.
P.S.zgłoszenie moje dotarło i zostałem kandydatem-swietnie :>
  
 
maciek dzis ponoc jas chce nadrabic mi powoli zaczyna sie niestety sypac termin (jutro matka ma imieniny) nie wiem czy bede czasowy ale kontaktuj sie kontaktuj ;]
  
 
panowie jest plan na weekend by nad biale skoczyc,ja sie wybieram ze znajomymi wiec,pomyslcie o tym....