Letni spot warszawski, coby dożyć do LOB PARTY:) - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Elo! Pozdrowienia dla Wszystkich! Nasz pierwszy zlot, no i bawilismy sie swietnie! Dzieki za wsparcie i wyrozumialosc, co do pewnych brakow w wiedzy, heh! Jakos dozyjemy chyba do jesieni, ale obiecujemy sie podszkolic! No i zamontujemy porzadny klocek w kufrze
  
 
Było fajnie, było miło lecz niestety się skończyło, ale naszczeście do jesieni coraz mniej czasu i zlocik za pasem.

jak zwykle z kieleckiego byłem sam oj scyzoryki scyzoryki

Pozdrawiam cmatt
  
 
Pozwólcie, że jako inicjator wyraże wszystkim szczere podziękowania.
Po pierwsze Arvaxowi, który "wymyślił" miejsce, oraz zapewnił bezbłędną i perfekcyjną informację jak dotrzeć na miejsce, oraz zadbał, żeby nikt nie błądził.
Po drugie i ostatnie wszystkim , ktorzy stawili się na miejsce, oraz tym, którzy nie mogąc zostac z nami, przybyli na Statoil, tzn Ewos i Gumbas, żeby chociaż w ten sposób przez chwilę pobyć z nami. Mam nadzieję, że kolejny raz będą mogli spędzić z nami więcej czasu.
Poza tym, dla porządku, podkreślam, że to był spot, a nie ZLOT!!!!, zloty są wyłącznie ogłaszane i namaszczane przez MASSA URG
Miło było znow zobaczyć Saggitario, 3-kę, , natomiast wielki podziw wyrażam Gepardowi, Robertho, Brutalowi, Cmattowi, oni mieli kawał drogi do odwalenia, czyli są namacalnym dowodem na to, że nie odległość się liczy, tylko chęci, serdeczne dzięki , to, że bawiliśmy się znakomicie to WASZA zasługa.
Do zobaczenia oby już niedługo, JAnusz
  
 
Ciepło jeszcze,ostatek wakacji,a noce długie i ciemne

Reaktywujemy w tym samym miejscu z noclegiem itepe?

Jawi się jedyny możliwy termin 1-2 września.

Arvax jak z lokalizacją? Aktualna? bo sklerozę mam
  
 
Gdzie i jak ? Moze bym sie tez zalapal...
  
 
Cytat:
2007-08-23 10:16:00, Vino pisze:
Gdzie i jak ? Moze bym sie tez zalapal...



Ok! 2 IX. Gdzie - gdziekolwiek gdzie sie da postawic grilla
  
 
Mi tez pasuje taka opcja, a przespac, to chyba sie przespie w aucie, bo na jedna noc nie chce mi sie rozkladac mojego namiotu Ostatnio w 4os mi sie dobrze spalo, wiec we dwie tym lepiej bedzie
  
 
Byłoby super, ale niestety z wielkim żalem muszę być nieobecny, mam szkolenie z firmy w Poznaniu i to na cały powalony tydzień. Życzę miłej zabawy. Może na następny spocik się załapię?
  
 
To jak? idea zdechla czy przekladamy?
  
 
no wlasnie co ze spotem? Cos prowodyr zamilkl, a weekend tuz tuz.
  
 
Idea pagib
Brak kontaktu z właścicielem terenu. Brak uzgodnień.Brak przewodnika i jeszcze rozwalony rozrusznik grrrrr


  
 
ech cos chyba zly okres dla rozrusznikow...
No nic zobaczymy sie na poczatku pazdziernika Nie ma tego zlego