Kolekcja - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No Mark! Chylę czoła! Wspaniała kolekcja! Mam nadzieje, ze zobaczę Cię w każdym z tych pojazdów Powodzenia w odbudowie
  
 
Pick na pewno będzie odbudowywany, bo na spocie warszawko syrenkowym w MIM Markheim siedział przyklejony do muzealnego pick upa, potem jak załatwiliśmy kluczyki, to zaglądał w każde miejsce, więc chyba nie tak tylko dla sportu
Czekamy na następne fotki z rozbiórki remontowej, a potem z remontu
Chcemy zobaczyć jak sie robi z kupy blachy piękny samochód
Pozdrawiam
  
 
wiesz coś więcej? tj. co się stało z silnikiem, zderzakiem, światłami, papierami itp? swoją drogą miałeś tak ogromnego farta że aż trudno w to uwierzyć (w to że akurat tlen się skończył) pozatym fakne opony ma z przodu

[ wiadomość edytowana przez: Hush dnia 2005-10-21 11:43:51 ]
  
 
A z innej beczki - Barbie to jakirok i za ile bedzie do luinęcia?

A co do pikapa - no fajoskiiiiiiiii
  
 
Dzisiaj, do kolekcji Warszaw dochodzi kolejne ciekawe autko. Co prawda nie jest to produkt FSO, ale myślę, że również warty zainteresowania.
Otóż od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem Mitsubishi Celeste 1600 ST z 1977 roku. Reszta na zdjęciach. Zapraszam do oglądania.







  
 
Hmmm... Warszawy w niczym mi to auto nie przypomina... za to odrobinę do ładzianki podobny Ale bardzo ciekawe, pierwszy raz widzę taki wynalazek...
Jaki masz plan co do tego autka?
  
 
Dlatego jest do Łady podobny, iż jeden z wcześniejszych właścicieli, nie wiedzieć czemu, wywalił oryginalne reflektory i założył z Łady 2107. Na szczęście reflektory pasowały bez problemu, więc nie ingerował w nadwozie.
Plany co do autka są takie, że narazie przez zimę przejeżdzić nim takim jak jest, a na wiosnę zrobić mu remont. Jako iż jest to prawdopodobnie najstarszy egzemplarz w Polsce, więc będę się starał zrobić go możliwie bardzo zbliżonego do oryginału.
  
 
No elegancka fura Mark I to z Jastrzebia Ma ciekawą linię Gratulacje!!!
  
 
Dzięki
Tak naprawdę to ten samochód ma tylko wygląd, bo marne osiągi jak na sportowy wóz (1,6l, 73KM, 118Nm), brak komfortu szczególnie na tylnych siedzeniach oraz symboliczny bagażnik.
Ale ma jedną podstawową zaletę: tył napęd.
Ciekawe jak teraz będę woził części do Warszawek
  
 
Cytat:
2005-12-08 21:47:24, MARKHEIM pisze:
(...) Ciekawe jak teraz będę woził części do Warszawek


Na przyczepie .
Ciekawy samochodzik, ale współczuję poszukiwania jakichkolwiek części, jak choćby tych reflektorów...
EDIT: A jak Ci za mało mocy, to miejsca pod maską na jakiś ciekawy swap wydaje się być wystarczająco dużo .


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2005-12-08 22:27:30 ]
  
 
no gratuluje kolejnej niecodziennej bryczki.... choć mi sie moje capri bardziej podoba
  
 
hmm nie wiem czy ostatnio czegos podobnego na allegro nie widzialem. musze poszukac
  
 
Widziałeś. Srebrne. Chyba z Krakowa
  
 
Fajny bolid do lansu hehe odrazu mi się przypomniała stara Toyota Tercel z początku lat '80 którą posiadał mój wujek heh
  
 
Kilka lat temu moj kolega mial takie Mitsu ale jego bylo z 1978 tez w lekkim brazie i srodek tez mialo w kolorku nadwozia, a to ciekawe czy japonczycy lakierowli je tylko w tym kolorze???
  
 
takie mitsu wystepowalo tez jak colt celeste lancer celeste i dodge arrow, typowy japoniec dedykowany na rynek usa z linia nadwozia mocno przypominajaca amc amx, baardzo fajne auto, julo ten srebrny z krakowa byl "na warsztacie" u mojego kolegi ktory to montowal mu silnik 1.9 z opla i ogolnie stawial to auto na nogi ze tak powiem wielokrotnie bo to niezly dezel byl aczkolwiek sliczny dezel
  
 
Czyli dobrze pokojazylem. Plus dla mine A co do tego czy sliczny - no mi sie srednio podobie
  
 
Mówicie pewnie o TYM Mitsu.
Zastanawiałem się nad nim, i pewnie bym go kupił, gdyby nie te przeróbki. Dlatego zdecydowałem się na TEGO
  
 
ale lampy z przodu ma "swojskie"
  
 
Mnie to Mitsu przypomina prototyp DF'a Coupe..
Ładny samochód, zawsze mi się podobała taka linia.
Co do Pick-up'a to gratuliję
Ładną masz Barbie
Mój znajomy miał DF'a w takim kolorze, niebyło osoby która sie za tym Fiatem nie obejżała