Kolekcja - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No stan tragiczny , jestem pelen podziwu, czeka was naprawde duzo ciezkiej roboty ale efekt napewno zwali nas na kolana, mam nadzieje ze bedziesz robil jakas fotorelacje z remontu, intreresuja mnie takie rzeczy ... jak zrobic cos z niczego
  
 
Cytat:
2006-05-31 19:54:00, CzapCzap pisze:
No stan tragiczny , jestem pelen podziwu, czeka was naprawde duzo ciezkiej roboty ale efekt napewno zwali nas na kolana, mam nadzieje ze bedziesz robil jakas fotorelacje z remontu, intreresuja mnie takie rzeczy ... jak zrobic cos z niczego


Nieee no, nie tak tragicznie. Myślę, że w niektórych polonezach jak będą w tym wieku to nie będzie się można skapnąć jak kiedyś wyglądało to czego trzymała się zawiecha i cała reszta, a tu jednak wszystko jest, tyle, że nadgryzione.
  
 
Stan jej jest niestety tragiczny, prawdopodobnie ok. 70 % blach trzeba będzie wyciąć i nowe dorobić. Półramka nawet jeszcze się jakoś trzyma, ale najlepsza też nie jest. Samochód miał tylko fabryczną konserwację, podwozie było tylko pomalowane farbą, żadnych bitexów ani podobnych środków, wszelkie profile trzymią się na "słowie Bożym: Ale jest to Pick-Up, więc zrobiony musi być, bez względu na koszty i pracochłonność.
  
 
Cytat:
2006-06-02 18:24:36, MARKHEIM pisze:
Ale jest to Pick-Up, więc zrobiony musi być, bez względu na koszty i pracochłonność.


Popieram
Życzę wytrwałości
Trzymam kciuki i czekam na efekt
  
 
Markheim ty zboczeńcu!!
  
 
Mark, kupiłbyś sobie jakiegoś golfa dwójkę, jak porządny biały człowiek, a nie się złomem bawisz
  
 
Cytat:
2006-06-02 22:31:24, jacek_s pisze:
Mark, kupiłbyś sobie jakiegoś golfa dwójkę, jak porządny biały człowiek, a nie się złomem bawisz


Wiesz, chcę tego Pick-Upa tak tylko podpicować i sprzedać, żeby sobie kupić wymarzonego Golfa II, albo, jak mi starczy kasy, to Opla Calibrę

Vistula, o co Ci chodzi ??????????, bo to jest jawna napaść na moją osobę
  
 
Cytat:
2006-06-03 09:41:58, MARKHEIM pisze:
Vistula, o co Ci chodzi ??????????, bo to jest jawna napaść na moją osobę

No nie rzucaj się tak.Poprostu masz takie małe zboczenie - > ma na imie Warszawa a może po prostu ty kochasz się w kobietach?? Ile ich tam masz?? 4-5?? TYle tylko ,że nie są już najmłodsze... Ale zrobisz im ''plastykę '' to będą jak ''szesnastki''
  
 
Cytat:
2006-06-05 17:08:57, vistula pisze:
No nie rzucaj się tak.Poprostu masz takie małe zboczenie - > ma na imie Warszawa a może po prostu ty kochasz się w kobietach?? Ile ich tam masz?? 4-5?? TYle tylko ,że nie są już najmłodsze... Ale zrobisz im ''plastykę '' to będą jak ''szesnastki''


Cholera, ale żem dostał
Mam ich 4 i myślę że wystarczy, to taki mikro haremik A że nie są najmłodsze, to nic, miłość i tak jest ślepa
  
 
Cytat:
2006-06-05 20:19:05, MARKHEIM pisze:
Cholera, ale żem dostał Mam ich 4 i myślę że wystarczy, to taki mikro haremik A że nie są najmłodsze, to nic, miłość i tak jest ślepa



Ważne, że się mientko na nich jeździ
  
 
Nowe fotki
Remont idzie dość powolutku, narazie polega on na oczyszczaniu i zabezpieczaniu zdrowych blach, żeby można było od czegoś zacząć remont blacharki. Jak narazie z dobtych elementów to podszybie przednie wraz z czołem nadwozia oraz błotniki tylne. Reszta elementów prawdopodobnie bedzie wymagała mniejszej lub większej ingerencji, lub, o ile się to uda, zostaną elementy wymienione na nowe lub dorobione.
Remont niestety trochę powoli bedzie przebiegal, gdyż przyspieszyłem remont Warszawy kombi, ponieważ mam możliwość ją pomalować, ale muszę tylko skończyć blacharkę.
  
 
Spoko panowie, Mark jest magigiem i cudotwórcą, także Warszawianka Pick-Up będzie jeszcze lśnić
  
 
lubię kombi wiec czekam na fotki kombi
na tych ostatnich fotkach widac jak kiepsko jest z blachą pick-up'a zycze powodzenia !
  
 
Fajna Kolekcja