Kołki tapicerki w drzwiach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Głupia niby sprawa, ale czy ktoś z klubowiczów wie, gdzie takie kołeczki można dostać. sprawa niby groszowa, ale niczego co by dobrze pasowało nieudało mi się dobrać, te które mam już zupełnie nie trzymają i musiałem zdjąć tapicerkę bo za każdym razem odpadała. zadzwoniłem do serwisu Autokoza nieopodal, ale mi powiedzieli, że z tym jest kiepsko, i oni jak już coś robią to tak, żeby jej nie zdejmować. A swoją drogą to po co tam są takie duże otwory, male zawsze szło by rozwiercić, a te co , zaspawać?
  
 
Czytom a Bielsku-Białej w norauto naprzeciw auchana nie ma? tam w sumie jest wszystko do auta i tych koreczków było dużo ostatnio i wlepszych motoryzacyjnych też na bank mają bogata ofertę. Weź stary koreczek i dawaj do sklepu.
  
 
Jak by ktoś miał "u siebie w sklepie" takie kołki to też poprosżę przynajmniej 6szt.
  
 
podlece w sobote to zobacze co tam mają
  
 
Cytat:
2005-08-26 11:48:23, czytom pisze:
a te co , zaspawać?



Kołek okleić taśmą izolacyjną... Przypomniałem se. Kupowałem kołki na CZESCISAMOCHODOWE.COM coś po 4 zł szt!!!!! A i tak były raczej "identyczne z naturalnymi", a nie "naturalne" (oryginalne), które to są z podwójnym łebkiem.

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2005-08-26 21:15:40 ]