3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to nie byłem ja
jak to była platyna pozostaje tylko road
  
 
Cytat:
2006-01-03 23:27:59, Rawuk pisze:
Jestem za


Porażający entuzjazmem odzew Dzięki Rawuk że chociaż Ty byłeś chętny.



[ wiadomość edytowana przez: GDA-FSO dnia 2006-01-07 21:58:20 ]
  
 
Cytat:
2006-01-06 20:39:39, Leszek_Gdynia pisze:
Cześć wszystkim! Przyznać mi się, który mi tu trąbił na mnie wczoraj na 3 maja w Gdyni Road to ty? Tak sobie obserwowałem w lusterku wstecznym, że ktoś mi się wczytuje w naklejkę klubową jak stał za mną w Poldku i zastanawiałem się czy to ktoś z FSOAK. Dopiero zczaiłem, po tym jak mnie wyprzedził na skrzyzowaniu. No i kto to byl?


Przyznaje sie
  
 
Cytat:
2006-01-07 17:59:35, GDA-FSO pisze:
Porażający entuzjazmem odzew Dzięki Rawuk że chociaż Ty byłeś chętny.


Nie ma problemu, polecam sie
Cytat:
Raczej wybiorę paradę niż marznięcie na pasie - do zobaczenia ewentualnie w Sopocie.


No to ewentualnie jakos Was (zakladam, ze z rodzinka bedziesz) bedziemy szukac, bo stanie na pasie tez mi sie nie usmiecha, do jutra
  
 
Hm mała pomyłka z mojej strony - parady nie będzie z Gdyni, a jedynie spotkanie o 12:00 w Sopocie na Skwerze Kuracyjnym, wjazd od strony Grand Hotelu.

Tam spotyka się AK Morski i Syreniarze

  
 
GDA, robisz sie marudny na starosc.
  
 
Cytat:
2006-01-02 22:25:45, GDA-FSO pisze:
W najbliższą niedziele wypada "niedziela spotowa" czy planujemy coś innego niż stanie na pasie? Może by tak wziąć udział gremialnie w WOŚP ?

Jak bym tak wiedzial o co chodzi z tym WOŚP to bym sie odezwal !?
  
 
To moze od razu umowmy sie w Sopocie
  
 
Jutro z okazji WOSP bedzie czynna stacja krwiodawstwa przy ul. Hene Wronskiego ( kolo akademii medycznej ).
Wybieram sie tam na 9, sa jacys chetni ?
  
 
Bylem juz dzisiaj "spuscic sie" u wampirkow. I tym sposobem zaliczylem juz dzisiaj jedno serduszko WOSP.
  
 
Cytat:
2006-01-07 20:22:18, road_runner pisze:
Przyznaje sie



a ja pozdrawiam i do kolejnego spotkania
  
 
A czy ma ktoś jakieś zdjęcia ze spotu z 11.12.2005r ??

Pozdrawiam
  
 
tylko Chuck Norris dysponuje takimi zdjęciami
  
 
Cytat:
2006-01-31 20:19:42, danielewicz pisze:
tylko Chuck Norris dysponuje takimi zdjęciami



Zatem mów mi Chucky
  
 
odpada,nie kopiesz z pół obrotu
  
 
Ale z półobrotu zmieniam biegi w aucie... (bo gałka ma gwint zerwany) czy to nie wystarczy ??

A co do fotek - to niestety mam tylko tego najbardziej "socjalistycznego" auta
  
 
Cytat:
2006-01-31 22:43:02, Nomad pisze:
Ale z półobrotu zmieniam biegi w aucie... (bo gałka ma gwint zerwany) czy to nie wystarczy ?? A co do fotek - to niestety mam tylko tego najbardziej "socjalistycznego" auta



A mógłbyś zapodać??

Pozdrawiam
  
 
Przypominam Panie i Panowie o zbliżającym sie spocie regionalnym!

spotykamy się tradycyjnie na pasie startowym Zaspa w najbliższą niedziele punktualnie o 12:00,
oczywiście nie ważne "barwy" i statusy chciałbym widzieć wszystkich kolegów z 3miasta a także wszystkich chętnych którzy mają czas podjechać do nas a zrobią to po raz pierwszy

Z A P R A S Z A M Y

  
 
Cytat:
2006-02-01 15:53:50, taxi1313 pisze:
A mógłbyś zapodać?? Pozdrawiam


prosiem:






Cytat:
2006-02-09 12:44:36, GDA-FSO pisze:
...chciałbym widzieć wszystkich kolegów z 3miasta a także wszystkich chętnych którzy mają czas podjechać do nas a zrobią to po raz pierwszy...


Ja niestety standardowo - cały dzień w pracy
  
 
Pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór Pada śnieg z deszczem. ale pomimo to będę w samo południe na Zaspie