3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca - Strona 42

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jest - spot w niedziele 12 lipca na Zaspie, godzina 12:00.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Spot zaliczony.
A teraz oczekiwanie na pamiątkowe zdjęcia

Pozdrawiam
Paweł
  
 
Przypomina się dla wszystkich zapominalskich i niezdecydowanych o obowiązku stawienia się o 12:00 na pasie (no chyba, że warunki atmosferyczne będą nieodpowiednie).

PS
Adamus pora odwiedzic juz chyba fotografa i zamiescic zaległe, obiecane, historyczne fotki.
  
 
Cytat:
2009-08-07 09:47:48, Truten pisze:
(no chyba, że warunki atmosferyczne będą nieodpowiednie)


Piszesz oczywiście o panującym upale

ja myśle że najlepszym sposobem jest przełożenie spotu na plażę bo ja tam raczej spędzę niedzielę
  
 
Myślę że plaża jest bardzo dobrym pomysłem, co zresztą praktykuję cały tydzień
Aha, ubyło nam niestety jednego FSO do spotkań trójmiejskich...
  
 
Cytat:
2008-09-13 22:06:00, Lazik pisze:
Do zobeczenia jutro na pasie



Tak, tylko że na jutro zapowiuadają deszcze . Jak będzie ładnie to pownienem być .
  
 
Wczoraj najwidoczniej wiekszosc wybrala znowu plaze zamiast spotu bylych milosnikow FSO.
Pozdrowienia dla wszystkich plazowiczow.
  
 
Byl tam kto?

Pozdrawiam
Adamus

PS
Ja jestem usprawiedliwiony - bylem na spocie FSO w Elblagu
  
 
Cytat:
2009-09-14 08:29:12, Lazik pisze:
Wczoraj najwidoczniej wiekszosc wybrala znowu plaze zamiast spotu bylych milosnikow FSO.


W deszczu na plaże ?

"Byłych ..." napisałeś, hm coś w tym musi być
  
 
Jak by nie liczyć, to w końcu były cztery osoby . No i z Łazikiem w końcu udało mi się zamknąć sprawę, która ciągnęła się ponad rok .

Pozdrawiam
Paweł

PS
Mówisz i masz.
  
 
Ty lepiej napisz jak poszukiwania
  
 
Cytat:
2009-09-14 15:25:23, road_runner pisze:
Ty lepiej napisz jak poszukiwania



Zdaje się, że cały czas w toku. Przynajmniej tak zapewniał autohandlowiec - uczciwy człowiek .
  
 
Cytat:
2009-07-10 15:46:35, adamus pisze:
spot w niedziele 12 lipca na Zaspie, godzina 12:00.



Daniel będziesz w umówionym miejscu przed godz. 12:00?
Czy będę zmuszony znowu pojawić się pojazdem ekologicznym szkodliwym dla zdrowia?
  
 
Na chwilę obecną jeszcze tego nie wiem, to jest bardzo intensywny weekend
  
 
Na dzisiejszym spocie... padla mi lewa wycieraczka w Przeciagu... padl plasikowy przegub. Dzieki Roadrunnerowi, AdamowiDN oraz Lazikowi juz po 3h moglem cieszyc sie ponownie dzialajacymi wycieraczkami - za co im WIELKIE DZIEKI! (spotowiczom, nie wycieraczkom )


Pozdrawiam
Adamus

  
 
Nie ma problemu - dobrze ze sie udalo. Ponizej kilka fotek z dzisiejszej akcji i jedna licznie przybylych spotowiczow





  
 
Spot w niedzielę 13 grudnia na Zaspie godz. 12:00. Obecność obowiązkowa.
  
 
... a potem można na KJS się wybrać i pare zdjęć porobić.
  
 
Oj dzisiaj sie dzialo sie - niech zaluja Ci co nie byli

Przyjechali koledzy Pawla - niestety ten nie chcial do nich dolaczyc i musielismy jego automobil dopchac do miejsca przeznaczenia. Doszlismy rowniez do wniosku ze BMW e30 jest wielkosci Uno

Adamus sprawdzil ze niemieckie wynalazki nie sprawdzaja sie w polskim pojezdzie, ja ze we wloskim rowniez Z reszta sam mglowy spryskiwacz sikal jakby chcial a nie mogl - niemiecka jakosc Patent z pompka z Fiata i wezykiem przelewowym z oryginalnej pompki zdal egzamin gdyz dotrwal do dzisiejszego spotu w stanie niezmienionym a to juz cos

Obecni byli - ja, Adamus, Truten i Lazik (kolejnosc nie jest przypadkowa).
  
 
Czy jutrzejsze ustalenia co do spotu coupet są nadal aktualne?
Bo nie wiem czy wyciągać maszynę z czeluści warsztatu