Podgrzewane lusterka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem - wyskoczyłem z ambitnym planem montażu ogrzewania bocznych lusterek w essim z 94' i w zasadzie na tym koniec. Jak dobrać się do jego wnętrza tzn. czy szybka się odkleja czy można to jakoś rozebrać w inny sposób, dodam że lusterka są regulowane elektrycznie. POMOCY !!
  
 
A i ja sie podepne....w zeszlym roku bylo juz za pozno ale w tym roku obiecalem sobie ze przed zima zamontuje podgrzewane lustra! A CO ;D
MK4. Moze ktos ma jakis TUTORIAL (foto)? ;D


oj ja glupi nie doczytalem archwium
prosze

TUTAJ opis by ZERO

[ wiadomość edytowana przez: biernus dnia 2005-07-11 18:16:23 ]
  
 
Cytat:
2005-07-11 17:15:32, Kris75 pisze:
Mam problem - wyskoczyłem z ambitnym planem montażu ogrzewania bocznych lusterek w essim z 94' i w zasadzie na tym koniec. Jak dobrać się do jego wnętrza tzn. czy szybka się odkleja czy można to jakoś rozebrać w inny sposób, dodam że lusterka są regulowane elektrycznie. POMOCY !!


Jeśli lustra są regulowane elektrycznie to i są podgrzewane włącz ogrzewanie tylnej szyby i po chwili dotknij szkieł powinny być ciepłe
  
 
A jeśli nie ma instalacji to trochę się będzie trzeba namęczyć...
  
 
Ja myślę, że jeśli są elektrycznie ustawiane to i są podgrzewane i tej wersji będę się trzymał Kris75 sprawdź i napisz bo sam jestem ciekawy
  
 
mozna poczytac o tym tutaj
  
 
Cytat:
Ja myślę, że jeśli są elektrycznie ustawiane to i są podgrzewane i tej wersji będę się trzymał Kris75 sprawdź i napisz bo sam jestem ciekawy



Miałeś rację są podgrzewane, a podpięte do włącznika ogrzewania tylnej szyby.
Niewiedza niestety kosztuje - wybuliłem 5 zł na rezystory dużej mocy żeby je podgrzewać, a tu proszę......
  
 
No to mnie uspokoiłeś , a następnym razem jak nie będziesz czegoś wiedział to porpostu pytaj