VT z Lexusami ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy moglby ktos zrobic maly VT z tymi lampkami :



http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=72244&item=7985301797&rd=1

i z tymi :



http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=21654&item=4559902007&rd=1

Tutaj zdjecia mojej dupki :




Chyba ze macie jakies zdjatka bialego MK7 z lexami ...

  
 
Oczywiscie komentarze typu lexusy beda/nie beda pasowaly w NoSkObIlU ... bardzo mile widziane

Sam nie wiem czy brac czy nie.
  
 
oj Nosek czyżbyś sie jednak przełamał? Ty przeciwnik lexów?
wiem że raczej ich nie lubisz, kiedyś zrobiłem VT z tymi czarnymi i moją taczką i stwierdziłeś że orginał wygląda lepiej , ja natomiast twierdze że do Noskomobila te całe czarne leksy spasują jak nic!!!! i bedzie superos!!!!!
  
 
tak na szybko to narazie tylko tyle

  
 
Jakby co to ze mnie zaden grafik, ja tylko tak o sobie wlaczylem photoshopa. Tylko do tej lampy bo juz ide spac, zmeczony po pracowitym dniu:




Jezeli chodzi o mnie to czarne lampy mi sie srednio podobaja, wole chromy.
  
 
Hmmmm dzieki chlopaki jak narazie to nie podobaja mi sie te co Alexander wlozyl ... te MasterCheata fajnie sie prezentuja

Zobaczymy co jeszcze uda sie wyphotoshopowac Gdybym mial tu photoshopa to bym sam probowal ale niestety Dlatego musialem poprosic Was
  
 
Tak na szybcika to mniej wiecej tak to wyglada... z pierwszymi lampami jak dla mnie wyglada calkiem calkiem, te drugie srednio...





  
 
Odnioslem dokladnie to samo wrazenie ... tylko nie wiem czy to kwestia samych zdjec ... te drugie sa nieostre
  
 
Do Twojego auta to te z chromem.
  
 
Czyli ze ktore Seba ?
  
 






  
 
TE
  
 
Kurde te biale najlepsiejsze ... szkoda ze to tylko VT ...



A tak pozatym to jak juz pisalem te :

  
 
  
 
  
 
nosek bierz te pierwsze z takim układem świateł jak seria.....są najlepsze moim zdaniem......sam bym je chętnie u siebie widział
u Ciebie właśnie będą cool czarne lexy bo masz całe auto robione w tonacji czarne-białe więc nawet się nie zastanawiaj

chromy mi się bardzo nie podobają
  
 

ktos pokazywal coswortha pomalowanego na mat (ten co byl/nie byl kradziony)


[ wiadomość edytowana przez: mazzi19 dnia 2005-07-09 02:09:54 ]
  
 
Nosek tutaj ta wersja na Parade Wolnosci o ktora mnie na prv tak bardzo prosiles.
Mysle ze do twarzy Ci bedzie
  
 
panowie walnijcie mi granat met + czarne lexy ...
jakby to wyglądało ?
  
 
Nosku jeżeli można coś dodać to tylko te czatne w kórych odbłyśniki zachodzą na siebie.Na auce w rzeczywistości będą wyglądały super bo zdjęcie które dałeś ma trochę nienaturalny kontrast i to wprowadza dziwny efekt.Ale w realku są naprawde super.A co do tych drugich to nigdy nie byłem ich zwolennikiem. Zresztą Lexsus Look to ma być Lexus Look a nie coś a'la Lexus jak w tym drugim przypadku.
W razie wątpliwości zrób sąde jeśli jeszcze nie będziesz pewien
Pozdrawiam