Komp

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzis a w zasadzie wczoraj przestawilem kompa w essim i moje odczucia sa na + ale co niejestem tego pewien czy to prawda czy podswiadomosc wiec musze to sprawdzic najlepiej albo na hamowni albo z innym essim na 400 wiec viking23 wyzywam cie! jakby co to spotkamy sie w niedziele albo w srode ( o ile sie pojawisz)
  
 
Może coś więcej napiszesz o tym przestawianiu kompa?
  
 
Cytat:
2005-06-26 05:08:58, star200 pisze:
... wiec viking23 wyzywam cie! jakby co to spotkamy sie w niedziele albo w srode ( o ile sie pojawisz)


Uuuuuu . . . . podlecialo groza . . .
  
 
Uuuuu...Viking23, i ty sie nie pojawisz?
  
 
sorry za dociekliwoś i uszczypliwoś ale na czym polega przestawienie ecu?? (może w inne miejsce)
  
 
Cytat:
2005-06-26 11:15:33, eres pisze:
sorry za dociekliwoś i uszczypliwoś ale na czym polega przestawienie ecu?? (może w inne miejsce)



No też jestem cholernie ciekawy
  
 
No coż ....jesli tylko bede miał coś w baku to podejme rękawice
  
 
A przeniosłem wątek do Tuningowego...
  
 
No i jak z tym przestawieniem kompa
  
 
ja też przestawiłem kompa no i jest efekt - wszystkie kurze, koty i pająki jaki się w nim grzały spier%^&* w pokój i teraz ganiają p całej podłodze... ale komp od razu przyspieszył, nie ma co...
  
 
Cytat:
2005-06-27 19:11:36, Kielek pisze:
ja też przestawiłem kompa no i jest efekt - wszystkie kurze, koty i pająki jaki się w nim grzały spier%^&* w pokój i teraz ganiają p całej podłodze... ale komp od razu przyspieszył, nie ma co...



bo o kompa trzeba dbac, ja za każdym razem przy okazji hulania na moim supper stunowanym wciągaczu kurzu, przestawiam ecu, przepraszam kompa i od razu bzyka lepiej
  
 
O ile dobrze rozumiem ... i pomijam ironie kolegow (po czesci pewnie zbedna) to przestawiles czasy zaplonu poprzez wtyczke od PB98 ?

Bo gdybys wprowadzil modyfikacje map paliwowych skutecznie i nie psujac kompa to zrobilbym takie oczy.