LUBUSKIE ------------------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich mieszkańców Lubuskiego i nie tylko. Mam taki pomysł, aby nasz region też miał swój post i dzięki niemu niech się rozrasta, no i abyśmy zaczęli się spotykać na jakiś małych spotach, tak jak robią to nasi koledzy z innych regionów.
A więc mieszkańcy Lubuskiego piszcie, może wiecie jak powiększyć rzesze Lubuskiego OKP.
Pozrdo.
  
 
O co za pech z Lubuskiego chyba jestem tu tylko ja? No cóż będę musiał z tym jakoś żyć.
  
 
W piątek 2 września będę w Międzyrzeczu i Rzepinie.
Dokładnie to wyglada tak że w piatek o 7,00 wyjeżdżam z Wrocka na 3 dniową wycieczkę. Około 12 powinienem być w Międzyrzeczu, a chyba raczej w Kaławie bo w planach zwiedzanie bunkrow MRU /znam je doskonale bo częto tam bywalem/, później przejazd do Rzepina, jakieś wieczorne ognisko i nocleg.
W sobotę wyjazd do Berlina po śniadaniu, a wieczór znowu jakiś mam nadzieję zajefajny.
W niedzielę po śniadaniu wyjazd do Poczdamu i powrót do Wrocka.
To jakbyś znalazł chwilę czasu i miał ochotę to mój nr komórki w profilu.
  
 
dag nie jesteś sam kliknijT U T A J
  
 
dag nie jesteś sam kliknijT U T A J
  
 
Cytat:
2005-08-30 20:59:25, Jaroslav pisze:
dag nie jesteś sam kliknijT U T A J


Jaroslav nio tak tylko, że nikt z Lubuskiego nic tu nie pisze i nie chcą się spotykać.
Ale za to na innych można liczyć
  
 
dag

Dzięki za sms-a, ale program wycieczki był tak napięty że nie było sensu zawracać Ci głowy dla 5 minut spotkania.
Ale już niedługo mam nadzieję na jesienny wysyp grzybów a wtedy to na jakiś tydzień pojadę do Swarzynic i Nowego Kramska, tak ża napewno sie spotkamy.
  
 
Dobra to jesteśmy umówieni jak będziesz w okolicach to daj znać.
  
 
Jasne, jesteśmy umówieni.
Tylko jak usłyszysz że w okolicy sa grzyby to daj znać bo rodzinka ostatnio to mnie o 3 dni za późno poinformowała
  
 
Z grzybami będzie chyba krucho, bo wprawdzie popadało, ale noce zimne więc nie wróżę wielkiego grzybobrania, ale mogę sie mylić.
  
 
Cytat:
2005-09-19 21:14:48, dag pisze:
Z grzybami będzie chyba krucho, bo wprawdzie popadało, ale noce zimne więc nie wróżę wielkiego grzybobrania, ale mogę sie mylić.



Qrde, można teraz kupić mnóstwo grzybów za małe pieniądze ale ja wolę sam uzbierać.
Podobno w Twoich okolicach jest znowu wysyp.
  
 
Trochę tu nie zaglądałem i dopiero teraz odpisuje. Ja tam nie lubię zbierać grzybów, ale mój ojcieć trochę nataszczył z lasów z okolic Wojnowa. Ja mam zbieranie z bani bo mi nazbierał.
  
 
UWAGA PILNE
Wszyscy Chętni na ZLOT w Pomorskim proszeni są o podanie przybliżonego terminu wpłaty pieniędzy (na priv)

Termin wpłaty do 15 stycznia!!!
  
 
???? co z tym regionem????-sen zimowy
  
 
Cytat:
2006-03-09 21:50:11, CHAOSseba pisze:
???? co z tym regionem????-sen zimowy


dokładnie tylko niestety ten sen trwa już bardzo długo i nic nie zapowiada poprawy
  
 
SĄSIEDZI CZY NIC NIE ORGANIZUJECIE ?? ?? ?? ?? ??
  
 
Cytat:
2006-04-27 20:22:24, tomazzi1980 pisze:
SĄSIEDZI CZY NIC NIE ORGANIZUJECIE ?? ?? ?? ?? ??


No niestety tu nic sie nie dzieje.
  
 
Cytat:
2006-05-07 09:40:59, dag pisze:
No niestety tu nic sie nie dzieje.


Jak nic się nie dzieje, to ja sie chociaż przywitam Pozdrowienia z Zielonej Góry
  
 
Cytat:
2006-08-27 22:31:07, sowa-zg pisze:
Jak nic się nie dzieje, to ja sie chociaż przywitam Pozdrowienia z Zielonej Góry



...witam sąsiada
...Głogów kłanie się nisko

  
 
Witam serdecznie kolege z ZG. Miło mi, że nie jestem już sam.