LUBUSKIE ------------------- SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ryba_ZG i jak temat naklejek?
  
 
a Wy pod jaki kamień wleźliście, że taka tu CISZA ?!?!?! Region znowu umiera? A miło się zaczęło!
  
 
No koniec roku to w pracy zap..... Tak, że nie ma czasu na internet . Mam nadzieję, że w styczniu troche się uspokoji . Przynajmniej u mnie
  
 
tomazzi1980 dorwalem dzisiaj kolesia co robi naklejki jak mozesz to przeslij mi jeszcze raz ten plik bo jemu wcielo to co wyslalem a ja tez nie wiem gdzie mam ten od Ciebie... Bede u niego w tygodniu to bym zrobil pare szt...
  
 
dałem cynka, czekam na plicka
  
 
Znalazlem u siebie ten plik i wyslalem do kolesia ma sprawdzic i da znac co i jak...
  
 
witam wszystkich. niestety nie bardzo serdecznie chcialem tylko poinformowac ze niestety z przyczyn niezaleznych ode mnie musze zawiesic moja przynaleznosc klubowa gdyz sprzedalem moja super bestie jest mi z tego powodu bardzo przykro ale nie dalo sie inaczej. jak uda mi sie ponownie kupic auto marki opel to na pewno dam znac. no chyba ze koledzy klubowicze sa na tyle wyrozumiali i wyraza zgode na to zebym nadal nalezal do klubu jednoczesnie bedac posiadaczem auta innej marki. jezeli nie to nie bede sie gniewal. trzymajcie sie cieplo. pozdro i nara
  
 
za ile corsa poszła?
  
 
1700 nowych polskich złotych
  
 
coś nowego na oku masz? kiedy na kawe zapraszasz?
  
 
mam juz "nowe" auto. dostalem od dziadka w spadku nieuzywany cud polskiej inzynierii motoryzacyjnej. nie robilem jeszcze zdjec wiec ci nie pokaze. postaram sie zrobic jakos niedlugo. a z kawa bedzie maly problem bo aktualnie mam remont na chacie i chcemy zdazyc przed swietami. ale w przerwie miedzy swietami a sylwkiem czemu nie. ja mam wolne w robocie wiec jestem za. namawiaj kobiete i i daj znac. pozdro i nara
  
 
Bylem dzisiaj u kolesia wyciac naklejki...

Zrobilem narazie 3 szt kolor bialy (bo tylko taka folie mielismy pod reka) Jesli ktos by reflektowal to zapraszam...

Kolory do wyboru i prosze podac rozmiary komu jakie byly by potrzebne....
  
 
Witam

Przypominam Adminom Regionów, aby pilnowali statusów osób z regionu.
Proszę przesyłac do mnie listy osób, którym nalezy zmianić status.

Pozdrawiam

P.S.
Jednocześnie, każda osoba indywidualnie może wystapic do mnie o w/w zmianę.
  
 
Witam!
Chciałbym złożyć wszystkim klubowiczom serdeczne życzenia radosnych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadzchodzącym nowym 2007 roku.


-=SZEROKIEJ DROGI!!!=-
  
 
perkmen POLONEZA kupiłeś ??
  
 
przeciez pisalem wczesniej ze nie kupilem tylko o d dziadka dostalem a co nie podoba ci sie? dla mnie fura ja znalazl. prawie nowka 56 tys przebiegu i zero sladow zuzycia. zalozylem gaz i smiga miales wpasc na kawe i co?
  
 
* Polonezy u mnie w domu były 3 i dwa Fiaty 125p, tak że wiem jak to śmiga. Osobiście jednak wolałem 125p
* Co do kawy to po nowym roku, zgadamy sie na GG tylko się odzywaj czaem




*** Szczęsliwego Nowego Roku!! ***
  
 
Siemka!!! tak sobie myślałem ostatnio... może by tak zorganizować jakiś mały spocik noworoczny? moze tym razem uda się w większym gronie? co wy na to? czekam na propozycje. może teraz ktoś inny się za to weźmie pozdrawiam
  
 
jestem ZA!
  
 
KTK Lubuskie robi pierwszego spota teraz 20-stego o godzinie 14 na McD... Jak cos mozna razem sie spotkac... Ja bede na pewno...