LUBUSKIE ------------------- SPOTKANIA OKP - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
swietnie. tez bym wpadl tylko nie wiem czy koledzy z ktk sie nie obraza jak przyjade polonezem jakby co to sie jeszcze odezwe. i nadal jestem za tym zeby zorganizowac nasz spicik noworoczny. pozdro i nara
  
 
swietnie. tez bym wpadl tylko nie wiem czy koledzy z ktk sie nie obraza jak przyjade polonezem jakby co to sie jeszcze odezwe. i nadal jestem za tym zeby zorganizowac nasz spicik noworoczny. pozdro i nara
  
 
Nie sadze byktos mial cos przeciwko, ja bede Senatorem :]
  
 
no to najprawdopodobniej bede. a dla pewnosci przykleje na poldka znaczek opla bo zostal mi z przerobki corsy i nikt sie nie bedzie "obrazal" jak przyjade OPLOnezem
  
 
no to najprawdopodobniej bede. a dla pewnosci przykleje na poldka znaczek opla bo zostal mi z przerobki corsy i nikt sie nie bedzie "obrazal" jak przyjade OPLOnezem
  
 
Cytat:
2007-01-17 10:30:07, ryba_ZG pisze:
KTK Lubuskie robi pierwszego spota teraz 20-stego o godzinie 14 na McD... Jak cos mozna razem sie spotkac... Ja bede na pewno...




Choroba mnie do wyrka wsadziła - nie przyjade!

...ale będę na następnym!
  
 
MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE FOTO RELACJA !! !! !!
  
 
W sumie z moim autkiem byly tylko 3 szt fotki zamieszcze moze jutro bo dzisiaj sie lecze po wczorajszej imprezie...

  
 
Może koledzy zainteresowani?

Sprawdzam swoje siły na Własnym forum ... zapraszam www.glogowskieauta.fora.pl
  
 
Pare fotek jakie zrobilem...

http://img260.imageshack.us/my.php?image=obraz0014ww.jpg

http://img260.imageshack.us/my.php?image=obraz0024mi.jpg

http://img155.imageshack.us/my.php?image=obraz0033uz.jpg
  
 
Cytat:
2007-01-18 19:45:53, perkmen pisze:
no to najprawdopodobniej bede. a dla pewnosci przykleje na poldka znaczek opla bo zostal mi z przerobki corsy i nikt sie nie bedzie "obrazal" jak przyjade OPLOnezem





i co? nie było Cie
  
 
Nie dotarl
  
 
Pogoda zachęca by troszeczkę poświrować; ale róbmy to w bezpieczny sposób, na pustych parkingach, wieczorami.
Moja propozycja jest taka: trzeba zorganizować parę słupków, zgrać się na jakimś parkingu w Głogowie koło godziny 17+/- i można slalom poćwiczyć!

Szybkie omijanie przeszkody, szybkie zawracanie, można sobie nawet czasy pomierzyć; nie trzeba mieć mocnego autka, wystarczą umiejętności.

Co Wy na to? Jesli jesteście na tak to zapraszam do Głogowa / termin ustalimy za jakis czas.

p.s. jestem na chorobowym, tak że ewentualnie można spotkać się w przyszłym tygodniu z wyłączeniem poniedziałku



  
 
Pomysł jak najbardziej wporzo! Jestem za. Tylko musiałbym troszke potrenować. zmiana napędu z przodu na tył swoje robi Dajcie znać jak coś ustalicie. Pozdro i nara
  
 
ŻYJECIE ?? ?? ?? ?? ??
  
 
ta
  
 
A MOŻE WYBRALIBYŚCIE SIĘ NA NASZ NAJBLIŻSZY ZLOCIK OKP W ŁODZI (wątek na głównym forum) TYLKO BEZ WYMÓWEK ŻE MACIE DALEKO KAŻDY MA TAKĄ SAMĄ DROGĘ BO JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POLSKI....PISZCIE SIĘ ŚMIAŁO BĘDZIE SUPER ZABAWA...TRZA ZACZĄĆ TEN SEZON Z GRUBEJ RURY..POZDRAWIAM
NAZAR
  
 
...a może by koledzy odwiedzili Głogów?
  
 
Ja w obecnej chwili nie mam za bardzo mozliwosci :/
  
 
Ramki OPEL KLUB POLSKA wczoraj zostały zamówione.
Wybrałem najdroższe, ale ponoć najlepsze. ( jakość wykonania, szerokość paska na reklamę OKP, idealne dopasowanie).

Termin realizacji to 15 dni roboczych.

Od tej chwili zbieram zamówienia pod adresem poczta@opelklub.pl
Proszę w tytule podać:

IND - gdy zamówienie indywidualne
GRP - gdy zorganizowana grupa

Cena została ustalona na poziomie:

10 zł ZA DWIE RAMKI.

Jeśli wysyłka będzie zbiorcza min 10 ramek (obniżam próg) nie doliczam kosztów przesyłki.
W innym wypadku należy doliczyć 5 zł.

Na zlotach regionalnych w Warszawie sprzedaję ramki po 10 zł.
Ostatnia środa miesiąca BlueCity ~20:00. ( inf. zawsze wcześniej na forum w wątku warszawskim)

Pieniądzę będę zbierał ( wtedy podam numer konta) jak juz ramki będę miał w rękach.

Pozdrawiam


P.S.
Proszę Region Adminów o zajęcie się sprawą w swoim regionie.