LUBUSKIE ------------------- SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam tez jestem za tym zeby zorganizowac jakis maly zlocik klubowiczow z lubuskiego. w sumie to troche zazdroszcze innym osrodkom regionalnym moze w koncu wezmiemy sie za siebie i znajdziemy jakas wolna niedziele. chetnie bym usiadl przy jakims browarku ewentualnie pepsi i podyskutowal jak bedziecie mieli jakies pomysly co do miejsca i czasu spotkania to walcie smialo. nie ma sie co wstydzic pozdro i nara



-RED BEAST RULLEZ-
  
 
Zapraszam was na zlot regionalny do Poznania w tą sobote tj30.09.2006. Spot zaczynamy o godzinie 12 na rondzie obornickima na stacji BP!! !! !! Dag dotrzesz??
  
 
hej...i jak organizacja ??
  
 
siemka tomazzi
wpadlem na taki pomysl. z glogowa do kozuchowa niedaleko wiec moze bysmy sie zmobilizowali i zorganizowali jakies spotkanko dla naszego regionu. masz jakis pomysl? moznaby sie odezwac do daga i sowy i sprobowac sie dogadac. jakby co to wal do mnie na gg. trzymaj sie.
pozdro i nara




-RED BEAST RULLEZ-
  
 
perkmen - zapraszam do Głogowa
  
 
No witam! Jestem za jakimś spotem. Musimy tylko ustalić miejsce, takie do którego wszyscy mieliby taki sam dojazd. Tak, czy siak jestem na tak. Czekam na propozycje. Może Zielona Góra?
  
 
Kożuchów to dobre miejsce na SPOT
  
 
Witam...

Jak dam rade (a moze byc problem z powodow rodzinnych), to tez sie przylacze...

Jak ustali ktos jakas date miejsce to postaram sie zrobic co bedzie tylko mozliwe by sie zjawic...
  
 
UWAGA UWAGA!!!
zostal ustalony termin pierwszego (historycznego) spotu regionu lubuskiego!!!!
wspolnie z kolega tomazzim z dolnoslaskiego ustalilismy ze spot odbedzie sie w glogowie na parkingu przy lidlu na starym miescie (ladna okolica i mozna dobrze zjesc) 21.10.06 o godzinie 18.00.
spot odbedzie sie przy wspolpracy z kolegami z regionu dolnoslaskiego celem nabrania doswiadczen w organizowaniu takich imprez
date i miejsce naszych, mam nadzieje stalych spotkan naszego regionu, ustalimy na miejscu.
serdecznie zapraszamy!!! kontakt pod numerami gg (moim i tomazziego)

pozdrawiam
  
 
Ja tak jak rozmawialem dzisiaj na GG z perkmen moge miec problem, a do tego ta godzina 18:00 to troche poznawo, nie mozna by jakos wczesniej ??
  
 
Też jestem za dagiem - Zielona Góra Do Głogowa mam ponad 60 klocków, więc wątpie żebym się pojawił Gdyby to jeszcze było jakies ognisko czy cos, to już co innego Chociaż korci mnie żeby się wybrać... ale zrobić 60km, chwile pogadać i wrócić... nie wiem, zobacze
  
 
witam!
pod niewielkim naciskiem wiekszosci [czyt. kolegow z ZG ] nastapila zmiana planow.
zmienilo sie miejsce i godzina spotu ale termin zostal ten sam tj. 21.10.06 (sobota)
nowe miejsce to parking McDonalds w zielonej a nowa godzina to 17:00
niestety nie damy rady wczesniej bo niektorzy pracuja.
mam nadzieje ze teraz bedzie oki i kilka osob sie zjawi. prosilbym bardzo o mobilizacje. trzeba reaktywowac nasz region!!!
zapraszam serdecznie i pozdrawiam.
ps. sowa, ryba, dag i tomazzi - licze na was
  
 
...chcecie ognisko? Nie ma problemu
...60km to nie dużo a nie musimy wcale gadać "chwile", można też sie pobujać autami
  
 
O, Zielona, super Jeśli tylko wyrobie się z przeprowadzką, to będe swoją Corsą na pewno (z moją drugą połową)
  
 
Będe na 100% i kolega z Wrocławia, jak furke naprawi

Lokalizacja SPOTU - GPS:
N 51*56'24.63''
E15*29'31.75''




[ wiadomość edytowana przez: tomazzi1980 dnia 2006-10-19 21:14:12 ]
  
 
To ilu Was będzie? Bo nie wiem czy jechać do Zielonej! Obecni, kolejno odlicz
  
 
ja bede na bank juz nie moge sie doczekac!!! mam nadzieje ze reszta tez sie zjawi. pozdro i nara
  
 
Ja, jesli nic mi sie nie urodzi (doslownie), to tez bede choc by na chwile...
  
 
...jestem na 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Zostawilem tez info na forum KTK moze ktos tez dojedzie, mam nadzieje ze to nie bedzie przeszkadzac