PAROWNIK - REGENERACJA - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-11-08 19:41:55, sparky7 pisze:
wczoraj zrobilem sobie w koncu parownik dzisiaj go zalozylem.. odpalilem autko... 2-3 minuty i zbladlem spod machy wali dym bojąc się zeby nie skonczyc jak pewna beemka.. łapie za gasnice i latarke szukam... i kozalo sie ze plyn hamulcowy w jakis sposob cieknie na kolektor... (tzn. przedluzenie kolektora..)

z pomy s przewodu któregos
  
 
Cytat:
2006-11-08 21:43:04, arsen pisze:
z pomy s przewodu któregos



odwiedzil mnie arii, wyregulowalismy lpg
posmakowal z kazdej kałuży w garażu i orzekl ze cieknie mało ze plyn hamulcowy to jeszcze z chlodnicy, ale skad to tego nie wywąchał
  
 
Hamulcowy na kolektorze Jak on sie tam dostal?
  
 
Cytat:
2006-11-08 22:46:13, Leszek_Gdynia pisze:
Hamulcowy na kolektorze Jak on sie tam dostal?


Na kolektorze było petrygo, nieszczelność połączeń przy trójniku ogrzewanie - gaz.
A płyn hamulcowy sączy z pod pompy hamulcowej, możliwe że poszły uszczelki wewnątrz???
  
 
Cytat:
2006-11-09 07:38:40, arii82 pisze:
A płyn hamulcowy sączy z pod pompy hamulcowej, możliwe że poszły uszczelki wewnątrz???



Jak najbardziej mozliwe przerabiałm to juz w zeszlym roku. Pompa wytrzymala 1,5 roku i zaczelo leciec po serwie. Myslalem, ze rokrecenie pompy do serwa wystarczy, ale niestety pomogla jedynie wymiana pompy na nowa. Jak narazie spokoj.
  
 
Cytat:
2006-11-09 07:38:40, arii82 pisze:
Na kolektorze było petrygo, nieszczelność połączeń przy trójniku ogrzewanie - gaz. A płyn hamulcowy sączy z pod pompy hamulcowej, możliwe że poszły uszczelki wewnątrz???

pompa hamulcowa nowa niemiecka 75zł
  
 
Cytat:
2006-11-09 08:48:49, arsen pisze:
pompa hamulcowa nowa niemiecka 75zł



Fenox'a 30pln
  
 
Ja ostatnio wymieniałem membrany, bo stwierdziłem że po 100kkm to trzeba to zrobić dla przyzwoitości. Co się okazało, to były w bardzo dobrym stanie. Jakoś nie widzę różnicy przed i po.
  
 
Witam, moja łada ma parowni firmy lovato. Wiadomo łada gażnik i moje pytanie jest takie, zamierzam kupic zestaw naprawczy do tego parownika, tylko czy to jest parownik lowato pneumatik czy elektrik czy jakos tak? jak to poznac? pozdrawiam
  
 
masz pneumatik
  
 
A jak kupujesz na Allegro, to najlepiej zrób mu zdjęcie i skontaktuj się ze sprzedającym. Wtedy będziesz miał na 100%. Ja tak zrobiłem.
  
 
na allegro od sprawdzonego goscia bo na lpg tam go polecaja. Dokladnie mam lovteca i te membrany co chce kupic pasuja. Tylko czy ta wymiana cos pomoze?? W skrocie moj problem polega na tym ze auto pali 11,5 na 100km a nie jak kiedys 9,5


[ wiadomość edytowana przez: sheriffnt dnia 2007-01-14 18:19:04 ]
[ powód edycji: edycja tytułu, ułatwienie dla wyszukiwarki ]
  
 
przy takim skrocie moge powiedziec jedno - pali za duzo.
  
 
ktoś sie tu orientuje na parownikach????
parownik do gaźnika ma króciec podcisnieniowy wlącznia doplywu gazu,,
mam tu taki,,,
http://allegro.pl/reduktor-parownik-tomasetto-alaska-at09-sekwencja-i5129430927.html
jest mały,,,ciekawe czy podejdzie,,,jak myślicie
  
 
reduktor do sekweji za 150zł po 1 do sekwencji po 2 za 150 zł to można nim w kosza pograć. Polecam firme Tomasetto.
np ten.
allegro.pl/reduktor-gazu-tomasetto-100hp-mod-at-07-z-filtrem-i5351558086.html
  
 
OOJEEEJ
  
 
Cytat:
2015-05-24 09:17:33, janjestemjan pisze:
ktoś sie tu orientuje na parownikach???? parownik do gaźnika ma króciec podcisnieniowy wlącznia doplywu gazu,, mam tu taki,,, http://allegro.pl/reduktor-parownik-tomasetto-alaska-at09-sekwencja-i5129430927.html jest mały,,,ciekawe czy podejdzie,,,jak myślicie



Ten AT09 nie podejdzie bo to jest do IV generacji, a Ty, jeśli się orientuje masz gaźnik, więc masz I generacje i podejdzie np. ten reduktor.
  
 
Fragles napisałem to samo nawet ten sam parownik podrzuciłem