Centralny jak podlaczyc pprzewody

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ej chlopaki kurde naprwde mam juz dosc widze wszytkie e wasze postu i ok ale zaden nie pisze jak amm podlaczyc te przewody bo mam alarm chce zeby m isie zamykalo i otwieralo na plota i niewiem czy juz jest ten orginalny przekaznik gdzies do centralnego czy nie ma bo juz tyle wersi slyszalem jesli nei ma to mam swoj ktore ma cztery przewdoy wolne niebseki zielony bialy i brazowy co do czego podlaczyc bo tego neiweimpomozcie
  
 
przedewszystkim musisz nam napisac czym tak napraWDE DYSPONUJESZ TZN JAKIE URZADZENIE PODPINASZ - MOZE MASZ JAKIS JEGO SCHEMAT ZALACZONY - DUZO BY TO NAM ULATWILO
POZATYM napisz nam ktory rocznik jest twojego auta i wiecej szczegolow podaj

sorki za capsa ale nie chce mi sie kombinowac z poprawianiem tego
  
 
wreszcie ziomek jakis kochany lobozie dobra juz pisze. scorcik 93 1,6 16V jesli to tez waznemam alarm presto jesli to wazne orginalny centralnyno i chce podlaczyc centralny pod alarm zeby jak wlaczam alarm drzwi sie zamykaly no i jak wylaczam drzwi otwieraly. w alaramie jest wyjscie na otwieranie i zamykanie. kupilem przekaznik i mam tak bialy brazowy to jest podalczenei do alramu ppotem czarny czerwony to wiadomo i potem BIALY (zamykanie silownik 5cio przewodowy ) BRAZOWY (otwieranie siloonik 5cio przewodoy) i niebieski ( silnik silownika) zielony (silnik silownika)to sa oznaczenia i probwalem podlaczyc brazowy i bialy i dupa i przestal dials mi centralnyi niewim jak go uruchomic jak mozesz odezwij sie na gg 7456555 to pogadamy
  
 
pomozcie mi wreszcie podlaczyc ten centrany bo mnei juz strzela prosze
  
 
Takim alarmem nie zasterujesz oryginalnego CZ w Essim.
  
 
a nie masz jakiegos schematu tego twojego alarmu - w sumie bardzo sie nie znam ale ze swoim sobie poradzilem
  
 
Jakikolwiek nie byłby to alarm, nie zasteruje. Pamiętaj Pawle, że coś jeszcze potrzebowałeś, żeby centralny działał.
  
 
no ja potrzebowalem odwrocic sterowanie
ale tu kurcze z opisu nie potrafie sobie nawet tego wyobrazic
  
 
wilk nie mam nic do cieb ito skorotakie jestes wielce madry to czemu nie potrafisz mi odpowiedzi na pytanie albo czemu nie powiesz mi co ma mzrobic a nie odrazu mowisz ze sie nie da najlepije tak powiedziec
  
 
Nie jestem mądry. Wcale. I dlatego nie mówię. Mądrzy zaś korzystają z wyszukiwarki. A temat był wałkowany. Najlepiej mieć podane wszystko na talerzu. Poza tym nie tylko ja jestem na forum. Osób, które montowało - podłączało centralny jest mnóstwo. Widocznie, albo nikomu się nie chce, albo też po prostu nie nie potrafią zrozumieć Twojego opisu. Jeden Paweł coś próbował, ale widocznie też nie bardzo orientuje się o co Ci chodzi. A chodzi najzwyczajnie o to, że:

BEZ PRZEKAŹNIKÓW POŚREDNICZĄCYCH NIE PODŁĄCZYSZ ORYGINALNEGO CENTRALNEGO ZAMKA DO JAKIEGOKOLWIEK POLSKIEGO ALARMU.

Na forum było to opisywane kilkadziesiąt razy z okładem. Ale po co się przemęczać? "Mamo daj na paliwo, tato daj na piwo, kolego zrób mi centralny" Trochę samodzielności i godności proszę.

I jak już wspiomniałem - nie odpowiadam właśnie zazwyczaj wtedy, kiedy nie potrafię. Lub tez moja odpowiedź będzie niestety niezrozumiała dla interlokutora. To taka alegoria - trudne słowo.

P.S. Do Moderatora - sorry za spam.
  
 
wiesz co madrusiu to wasze forum walkowalemsporo razy iakzdy podlacz przewod bialy i zolty i chust na tym sie konczy a przekaznik mam madra glowoale nie wazne widze ze pozjadals wszytkie rozumy no ale trudno pozdro
  
 
Pozdro. Tylko jak piszesz do mnie pisz proszę po polsku, bo to Twoje ki-swahili cięzko zrozumieć.

Odrobina myślenia wystarczy, żeby podłączyć centralny korzystając z wątków opisujących to na forum. Zaledwie odrobina. Poza tym wypada czytać wszystko, co się pisze a nie tylko po nagłówkach. I jeszcze raz powtarzam, osobom wykonującym zawód "syn" i tak się podstawowych zasad elektrotechniki nie wytłumaczy. Przerabiałem to kiedyś. Abstrahując już od trudności ze znaleziem odpowiedniego narzecza do konwersacji.
  
 
zeskanuj opis(schemat) podlaczenia alarmu z instrukcji badz znajdz w sieci takowy i zapodaj tu link
wtedy znacznie latwiej bedzie cos wykombinowac
  
 
Masz i przestań wszystko jest na tym forum wystarczy poszukac i przestań juz

i znow sie nie udalo



[ wiadomość edytowana przez: koval666 dnia 2005-07-22 19:48:19 ]
  
 

hehe

[ powód edycji: zmiana rozmiaru - bez hardcore proszę... :) ]
  
 
teraz jak se nie poradzi to juz porazka i lepiej udaj sie z tym do specjalisty hehe
  
 
Witam serdecznie!
Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź na post:

http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=160147&c=45&f=20

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
  
 
no to mnie chyba ten schemacik rozwiązał sprawę-a przekażniki kupiłem od świateł od poloneza - 2x 10 pln
Po południu próba podłączenia
  
 
dodam, że w elektronicznym sklepie przekaźniki są po 4-5pln.