Trudno dostepne czesci, gdzie to dostac... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
BMW serii 3 z takim przodem należy do jedynych które mi sie nie podobając :/

sory ale pomysł na tym zdjęciu które podałem poniżej z wymienionymi wkładami wygląda wg mnie ciekawiej
  
 
zgadzam się ze Scoobym jak zwykle... e30 ma najbrzydszy ryj. Krasu przydałby Ci się borewicz chyba jak chcesz mieć 4 oczy
  
 
eee nieznacie sie
borawicz jest fajny cjodz clarcsonowi z TOP GEAR'a sie niepodoba ale borewicz nienadaje sie do wizji jak mam , chcialbym z mojego caro a juz w najblizszym czasie przechszconego na plusa zrobic cos w stylu wersji DE LUX poloneza tuning ale NIE sportowy nieto zebym mial cos do sportowego tuningu ale wlasnie chcial bym cos dostojnego w tuningu chodzi oto zeby sie wyroznic nie ; a polonezow ze sportowym lookiem jest juz wystarczajaco duzo a takiedo lux jeszcze niedzialme ... wiecie taka opasla wielka limuzyna ... widzialme juz w kilku poldkach niektore lementy zewnetrznego tuningu ktore moglbym zaadoptowac do mojego i wlasnie brakuje mi pomyslu na swiatla ...
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58217614
powiem wam ze ostatnimi czasy ten nawet przypadl mi do gustu znaczy bardzo wiele bym w nim zmienil ale podobaja mi sie zdarzaki masywne ale nie jak by mial 9999999 koni jak dlamie zaniski i napewno precz z ta oslona znaczy pasem przeciw slonecznym na szybie ...ale zderzaczki niezle no i te fele mmmmmm.... ladnie pasuja do niego i wreszcie jakis poldek z niskimi profilami bo powiem szczerze ze te polonezowskie balonówki niepasuja do alufelg
  
 
Dla mnie jeżeli polonez + tuning to tylko borewicz, troche obniżony, na szerokim zawiasie, felgi 13' poszerzane, pochromowane, na oponach conajmniej tak niskich, żeby wchodziły w nadkole malucha. Hamulce od 132, silnik po remoncie i to wszystko Naturalnie płyta pod silnikiem i rozpórka tylnych kielichów mile widziana
  
 
heheh te fele chciał kupić "Kfiatuszek" (czytaj Flowerman)ale mu nie wyszło a ta gleba mi sie podobała i to bardzo
  
 
jakie aluski? jaki wzor?
  
 
k1cyprys no te z linka ... fajniutkie!!!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58217614
  
 
AHA TE... NO LADNE CACKO...
  
 
hej scooby and rest dajcie mi namiary na tego z tymi wkladkami w swiatlach tego pierwszego z lewej
http://www.fso.inds.pl/portal/index.php?set_albumName=album301&id=aac&option=com_gallery&Itemid=26&include=view_photo.php
  
 
czy ktos chce wpierdol za zeszpecenie Cipka na zdjeciu???,mogles leszczu chociaz numery zaslonic jak juz taki z ciebie WTuner
  
 
co do numerów to naprawde wielkie sorry a co do auta to tez sorry poprostu wziolem pierwsze lepsze zdiecie i nie do V tuningu tylko zeby pokazac moj pomysl wiec jeszcze raz wielkie sorry GT to sie wiecej niepowrorzy
  
 
ale o co chodz?
  
 
k1cyprys
no poprostu GT sie wkurzyl ze uzylkem zdiecia jegoauta do pokazania wma tego mojego pomyslu.
  
 
aha niedobry koteczek
  
 
skuchajcie mam sprawe ... po pierwsze czy migacze z caro plus pasuja do zwyklego caro bez zadnych wiekszych prezrobek i po drogie jak sie dostac do tych migach i jak je zdemontowac bo wlasnie mam sobie zamiar kupi i nie mam pojecia co i jak z tym no i jak sie dostac do tego ustrojstwai je zdemontowac.....
  
 
mysle ze chodzi ci o kierunki boczne w blotnikach

tak pasuja bez przerobek

wyciagasz je tak - pchasz do przodu i tyl wyciagasz nazewnatrz czyli do siebie...
  
 
oki thx
  
 
nie ma za co od tego jest forum
  
 
z plusa?? chcesz te pomarańczowe?? qrde chyba gdzieś mi leżą jeszcze w szufladzie

poszukaj lepiej białych od razu
  
 
sorry scooby ale chce biale sobie kupic.Na allegro widziale fajne biale z zarówkami nowiki komplent z FSO a nie podrobki sa za 26 zl z przesylka!