Trudno dostepne czesci, gdzie to dostac... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
26?? drogo i to fest.. ale może to przez żarówki.. normalnie były po 6 zł
  
 
to jest calutki kompolecik czyli uszczelka klosz zarówka zolta bo klosz jest bialy i baza ten platkik co to wszystko jest do tego przymocowane to wszystko razy dwa boto cena kompletu plus cena wysylki daje lacznie 26 zl no i wszystko oryginlane FSO nowe
  
 
scooby tak sie zastanawima czemu nieodmodzisz swojego bolidu jais zderzaczki plus albo wnetrze ...???
  
 
heheh generalnie powody są 2
1. kasa
2. ni ejestem właścicielem auta przez co modyfikacje są oganiczone

chociaż pierwszy powód jest ważniejszy!!

ps. nic mi nie wiadomo żeby FSO produkowało białe migacze a tak jak mówiłem ja kupiłem to za 6zł sztuka komplet bez żarówek
  
 
dokladnie tak jak scooby.Pierwszy raz slysze o bialych migaczach MADE IN FSO.Ja mam biale kierunki juz 4 lata i nie bede mowil ile za nie dalem ,bo by wam rura zmiekla( no ale bylo sie pierwszym w miescie z takimi kierunkami przez jakies 2 lata )Jezeli jest na nich napisane FSO to moga byc z Lanosa a one sa plytsze i wygladaja bardziej ujowo
  
 
noto sie pan gt zdziwi bo kupilem je od producenta czyli zeltomu!!!! panie gt moze pan niewie ale po zkonczeniu produkcji danego modelu podwykonawcy nadal produkuja do niego czesci tyle ze mniej jako zamiennne i na pudelku zreszata jak i na fakturze pisze wyraznie model no i zeltom a poczytaj sobie gt no kto tu robil wszystkie klosze i swiatla do poldków ( podowiem do kazdej fabryki inny podwykonawca bylo ich okolo 6 ale najwiekszym dostawca i to glownie do osobuwek z zerania byl zeltom)i fakt ty masz jakies ruskie bo biale zaczli produkowac juz po zakonczeniu produkcji poldków ... mieli plany zeby biale byly w kombi ale niezdazyli ....
  
 
ekhm.. dobra ja już nic nie powiem..
  
 
Cytat:
2005-07-30 23:30:07, krasu3 pisze:
noto sie pan gt zdziwi bo kupilem je od producenta czyli zeltomu!!!! panie gt moze pan niewie ale po zkonczeniu produkcji danego modelu podwykonawcy nadal produkuja do niego czesci tyle ze mniej jako zamiennne i na pudelku zreszata jak i na fakturze pisze wyraznie model no i zeltom a poczytaj sobie gt no kto tu robil wszystkie klosze i swiatla do poldków ( podowiem do kazdej fabryki inny podwykonawca bylo ich okolo 6 ale najwiekszym dostawca i to glownie do osobuwek z zerania byl zeltom)i fakt ty masz jakies ruskie bo biale zaczli produkowac juz po zakonczeniu produkcji poldków ... mieli plany zeby biale byly w kombi ale niezdazyli ....



jak to mawiaja w branzy, w ktorej obecnie siedze AKTYWNA SPRZEDAZ I DOBRY BAJER TO POLOWA SUKCESU

mimo wszystko w zyciu nie widzialem poldka w salonie z bialymi bocznymi kierunkami,a to ,ze ten sam producent je wykonuje o niczym nie swiadczy,bo lanosy skladane w polsce tez mialy tego samego producenta tychże kierunkow(ale o tym juz pan pewnie niedoczytal).Bardzo chetnie zobacze roznice miedzy Pańskimi "ORGINAŁAMI" a moimi "RUSKIMI" jak to pan nazwał.Nie zdziwie sie ,jezeli nie bedzie zadnej roznicy


PS.Jak juz to ZELMOT, bo ZELTOM to mi mowi tyle samo co EDEX produkujacy moj uklad wydechowy niby tez orginal,ale jednak ...
  
 
zeltom * sorry ale machnely misie literki jak pisalme a co do migaczy to wole miec na nich napis fso tak poprosru dal konfortu psychicznego a pozatym mysle ze niesprzedawali y jakis podrobek w oryginalnym sklepie z czesciami na żeraniu
  
 
chciales powiedziec na ALLEGRO Z BYDGOSZCZY
  
 
tam kupilem do firmowego trucka bo sie jeden zbil to potrzebowalem na juz a pozniej jakis tydzien pojechalme do warszawy i przyokazji zagladnolem do FSO i kupilem identyczne z tym samymi opisai i certyfikatmi no poprostu te same migacze no wprawdzie o 3 zl drozsze ale tesame!
  
 
oj stary mieszasz sie w zeznaniach przecież napisałeś niżej że kupiłeś je na allegro

tak czy inaczej gość skasował Cie 8zł za żarówki to raczej normalna cena jest jesli są to żarówki z tym tzw gwintem jeśli nie to przepłaciłeś i to sporo!!

a to czy pisze na tym FSO czy nie to jak dla mnie nie jest istotne na moim niedługo nie bedzie pisać nic i tez bedzie fajnie

wpadnij na jakiegoś pota na śląsku bo masz niedaleko do mnie i do GT więc szłoby sie razem spotkać na jakimś zlocie a najbliższy organizuje PTK więc niedługo sie okaże co i jak
  
 
krasu3 jestem w stanie sie zalozyc ,ze twoje "ORGINALY" i moje "RUSKIE" okaza sie identyczne
  
 
napewno...
  
 
wiecie co wale to ... macie racje .. wazne ze mamy poldki albo DFy a co do spotu to fajnie by sie bylo spotkac na jakims skrzykneli bys my sie w 3 i pojechali na jakis bo mamy blisko zeby sie gdzies spotkac i jechac we 3
  
 
Krasu na 3 auta???
do mnie pod blok przyjezdza wiecej niz 3,a spota to ja ponizej 10 fur nie organizuje
  
 
nie chwal sie tak. nie mowila mama, ze to nieladnie?
  
 
ja sie nie chwale, ja uswiadamiam,a ty moze bys sie tak u nas zjawil klasykiem,bo bysmy go sobie ze Scoobem zobaczyli
  
 
GT chodzilo mi oto zeby jechac we 3 lub wiecej na spot
bo may do siebie blisko i poprotu bysmy razem pojechali do miejsa spotu a nie o spot na 3 auta .
  
 
Krasu milosnikow FSO na slasku jest od Zajebania,wiec nie masz sie co martwic,ze bedzie malo luda.

ps.odezwij sie kiedys na GG do mnie