Do znawców Fiata 125p - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Jak wejdziecie na prospekty FSO widac czerwonego Pick-upa z chromowanymi kierunkami i z okrągłym znaczkiem
  
 
hmm naprawde nikt nie ma ochoty na chromowane wloty na slupek??
  
 
Może na giełdzie klubowej spróbuj. Ja bym moze miał ochotę na te chromy ale musiałbyś kanta dorzucić.
  
 
Witam!

Ja równierz mam do sprzedania jedna kratke niklowaną do wczesnego MR'a. Jak ktos zainteresowany to prosze o kontakt
  
 
Jak na razie, to bardziej się opłaca trzymać takie wloty, bo aktualnie są praktycznie bezwartościowe
Ja zakupiłem 2 komplety praktycznie nówek za 14 złotych, a zdarza się taniej
  
 
I znów mamy problem, bo jakiś "ekspert" z Wawy zaczął się upierać, że 1980 powinien miec czarne kierunki z przodu

Jestem na 100% pewien, ze do 82 były chromy, ale mogę się mylić...proszę o pomoc
Pozdrawiam
  
 
W moim '81 były plastikowe przednie kierunki - znaczy czarne
  
 
jak pisalem w krak akcja - mam gdzies fotki fiata mojego ojca z 82 roku (kupil nowego) to mial plastikowe czarne kierunki...
  
 
w/g mnie była taka rozbieżność w modelach zjeżdżających tego samego dnia z taśmy, że ciężko dojść jak powinno być słusznie.
Miałem Fiata '79 full wypas, chromy, lampki w drzwiach itp, itd. Kumpel też miał '79 i zamiast swiatelek mial zaslepki fabryczne. Jego Fiat nie był dłubany bo dostał go od swojego dziadka.
  
 
to prawda, niestety zdarzaly sie rozne opcje z tego samego roku... ciezko bedzie dojsc jak bylo.

ale wychodzac z zalozenia ze auto nie bylo bite z przodu, wiec kierunki sa oryginalne,
a wychodzac z zalozenia ze bylo bite, to latwiej bylo kupic czarny kierunek niz niklowany, wiec byly by czarne...

idac tym tokiem rozumowania - ten fiat ma dobre - jak fabryka dala...
  
 
Poza tym jak dotąd nie znalazłem nigdzie kanta z 1980 roku w stanie fabrycznym z czarnymi kierunkami.
  
 
Wg moich danych w 1980 r. wszystkie 125p mialy ramki chromowane, ale to tylko pewnosc 99%
Pozdrawiam
Adamus
  
 
fiat 80
  
 
kolejny 80 z allegro
  
 
Hehe widziałem widziałem
Tylko 3a przetłumaczyć MIM, że to tak ma być, a nie jak mówi "znawca", który wkręcił jeszcze farmazona, że znaczek licencja fiat podróba, który podarował MIM, kosztował 60 zeta
  
 
nie ma tego fizycznie jak udowodnic. ale te fotki ukazuja ze to nie zbieg okolicznosci.
  
 
Właśnie mnie też ta zamka dziwiła. Ale poczekajcie Jacek_S na DF'a z 80 roku trzeba zobaczyć tylko, ze on niektóre części okleił taśmą udającą chrom . Patrze może się dowiem na jego stronce.

EDIT: Zobaczyłem, plaskix. Foto dla leniwych :


[ wiadomość edytowana przez: jurek_j dnia 2005-08-10 16:35:50 ]
  
 
A ja osobiście uważam, że cały prestiż Fiata 125p tkwi w chromowanych detalach, lampkach w drzwiach i w słupkach etc.
Niestety mam MR'a z 86r serii C i jest goły jak oskalpowana owca. Nawet felgi niemają wypustów na kołpaki, które mam ze starych zapasów
  
 
No ja nie ojciec tylko ja mam fiatka z 81r. nieszcze nie rozbebeszona wersja . No niektóre rzeczy są plastikowe no ale ja zostawiam pełen orginał. Do orginału pozostaje mi zmienić wycierazki na chromowane (mam je w garażu, orginalne z mojego fiata) i zmienić lewą przednią tapicerkę do nie ma chromowanej listwy (tego to już nie mam i cała nadzieja w szrocie ).
  
 
i przy okazji obrotomierz jeszcze